Реклама
Реклама
21.06.16 09:43

Cтало відомо, скільки на Черкащині поліцейських вищої ланки не пройшли переатестацію


Реклама
Cтало відомо, скільки на Черкащині поліцейських вищої ланки не пройшли переатестацію

 

Звільнення із займаної посади за результами атестації. Такими є підсумки для 40 % керівників-поліцейських вищої ланки на Черкащині.

Однак це не означає, що вони більше не будуть працювати в ГУ Нацполіції. Такі правоохоронці могли бути переведені на нижчі посади.

Про це повідомляють Вечірні Черкаси.

В області діє дві групи, а це 232 працівника ГУНП області – від лейтенанта до полковника віком від 23 до 45 років пройшли атестування, яке розпочалось 26 квітня.

Звільнення керівної ланки управління означає появу проблеми, коли півобласті не матиме топ-менеджерів, тобто керівників вищої ланки – начальників управлінь у складі ГУНП області, начальників відділів і відділень поліції області.

В атестуванні не взяли участь 22 керівника – всі вони відмовились від процедури атестування, написали рапорти й були звільнені зі служби в поліції. Деяким до пенсії лишалось два-три роки, деякі вже мали право на пенсію, або за станом здоров’я розуміли, що подальша служба є неперспективною. За рішенням атестаційної комісії із 232 керівників 11 направлені на поліграфічне обстеження. Перевірка на поліграфі рекомендована тільки представникам керівного складу поліції, якщо для цього є підстави. Поліграф не можуть застосувати примусово.

"Інший особовий склад ще не проходив атестування і коли це відбудеться, ми поки що не знаємо. Всю процедуру планування, контролю за процесом атестування проводить організація "ICITAP", яка визначає дату й місце проведення", – зауважив заступник начальника управління кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області, підполковник поліції Руслан Горяченко.

В ГУНП області було створено три атестаційні комісії, а згодом шість комісій, спочатку для топ-менеджерів а потім і для керівників середньої ланки.

"Атестаційні комісії шляхом відкритого голосування приймають один з чотирьох висновків: займаній посаді відповідає; займаній посаді відповідає, заслуговує призначення на вищу посаду; займаній посаді не відповідає, підлягає переміщенню на нижчу посаду через службову невідповідність або займаній посаді не відповідає, підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність", – зауважив Руслан Горяченко.

Процес атестації  поліцейських відбувається у два етапи: перший - тести на знання законодавчої бази і професійних навичок та на загальні знання (логіка, аналіз, розрахунки, спостережливість та ін.). Усі особи, які пройшли тестування, проходять наступний етап відбору – це атестаційна комісія.

"Нічого складного в атестуванні немає. Атестація для мене стала можливістю знайти більше часу для саморозвитку – перечитати закони й нормативні документи, якими ти керуєшся в роботі, вивчити те, на що завжди не вистачало часу. Адже робочий день починається о 7.40 і закінчується в кращому разі о 20.00. Великий плюс атестації в тому, що вона примушує поліцейських займатися самоосвітою. Із листопада, коли був прийнятий наказ до кінця квітня, відколи в області розпочалась атестація, і ведмедя можна навчити кататися на велосипеді… Крім цього є можливість дізнатися думку про себе, поспілкуватися з представниками громадських організацій, активістами які є членами атестаційних комісій. Мені було б незручно, якби я набрав менше балів, ніж підлеглий. Працівнику має бути не все рівно щодо його подальшої долі, тому він однозначно має читати й вивчати документи. Є працівники, які розуміють, що вони отримають фіаско і звільняються зі служби", – висловив власну точку зору Руслан Горяченко.

Поліцейські, невдоволені результатом тестування і висновком атестаційної комісії, за умови якщо вони по двох тестах набрали не менше 60-ти балів, мають право подати скаргу на висновки атестаційних комісій до апеляційної атестаційної комісії. Уже четверо черкащан подали такі звернення до апеляційної атестаційної комісії.

"Засідання комісії вже відбулися, але рішення поки що нам не надійшли", – зазначив Руслан Горяченко.

Уплинути на атестацію можна, повідомивши на сайті відомості про факти неправомірної поведінки співробітників Головного Управління Національної Поліції України у Черкаській області.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#Черкащина #поліція #переатестація

Останні новини

22 листопада 2024
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
20:03
Рушники черкаської майстрині представили у Марокко (ФОТО)
19:00
Храму на Уманщині передали рукописну ікону 19 століття
18:18
На Черкащині знищили 7 безпілотників: є пошкодження
18:00
Стало відомо графік відключення світла на Черкащині на 23 листопада
17:04
Британія визнала корупціонером власника черкаського "Азоту" Фірташа та запровадила проти нього санкції
16:18
На Уманщині внаслідок автотрощі загинули дві людини, ще одна - постраждала
16:09
Черкащан запрошують написати повідомлення для капсули часу
15:46
У Черкасах сталася аварія
15:29
Житель Уманщини, який ухилявся від сплати аліментів, отримав новий вирок
14:14
У Черкасах у Свято-Михайлівському соборі встановили військових частин гарнізону
13:39
Правоохоронці з'ясовують обставини розстрілу собак на Черкащині
13:05
Укрзалізниця анонсувала запуск нового поїзда з Харкова до Черкас
12:33
У Черкасах попрощалися із молодими захисниками
11:55
У одному із черкаських парків висадили дуби
11:33
На Черкащині прогнозують значний мокрий сніг
10:55
У Канівській громаді попрощаються із ветераном війни
10:21
Черкаські комунальники борються із ожеледицею
09:42
П'яний черкасець викликав медиків на фейкову ДТП
09:09
У Черкасах за деякими адресами не буде гарячої води та опалення 
21 листопада 2024
20:11
Енергетики оновили графіки відключення світла у Черкаській області
19:01
На Черкащині ще додали черги на відключення світла
18:00
Троє травмованих: у поліції повідомили подробиці ДТП на Уманщині