Два будинки, 3 ділянки, авто, два бізнеси та низка соціальних виплат. Чим володіє голова Канівської райради?
Реклама
Голова Канівської районної ради Олег Лактіонов працює на своїй посаді лише два місяці.
Перед ним у Канівській районній раді за два роки змінилося двоє голів. До того, як Олега Лактіонова обрали керівником канівської районної ради він працював головою постійної комісії з питань агропромислового комплексу та земельних відносин, екології, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій, а також сільськогосподарського товариства імені Петровського. В раду балотувався від всеукраїнського обєднання «Черкащани». Раніше входив до складу Партії Регіонів.
Відповідно до декларації Олега Лактіонова, його сім я володіє двома будинками. Один з них розташований у місті Миронівка, що на Київщині (48 «квадратів», майже 44 тисячі гривень, придбаний у 2004 році), інший – у селі Таганча, що на Канівщині (55 «квадратів», право на володіння набуте Лактіоновим у 2004, ціна не вказана). Село розташоване за 130 кілометрів від Києва. Ціна нерухомості такої ж квадратури у Таганчі коливається від 80 до 99 тисяч гривень.
Також у власності Лактіонових три земельні ділянки загальною квадратурою понад 11 гектарів та зимівник для бджіл на 83 «квадрати» (ціна на 2004 рік майже 6 тисяч гривень, поточна ціна не вказана).
Серед рухомого майна голови районної ради автомобіль RENAULT KANGOO 2008 року випуску за 98 тисяч гривень та 3 одиниці сільськогосподарської техніки: МТЗ 80 1991 року випуску (ціна не вказана, згідно даних сайту auto.ria.com, ринкова ціна такої техніки від 4,5 до 7 тисяч доларів), ЮМЗ 8271 2001 року випуску (ціна не вказана, згідно даних сайту auto.ria.com, ринкова ціна такої техніки близько 8 тисяч доларів), КИРОВЕЦ К-701 1991 року випуску (ціна не вказана, згідно даних сайту auto.ria.com, ринкова ціна такої техніки від 5 до 11 тисяч доларів),
Олег Лактіонов є директором та власником половини капіталу Сільськогосподарського підприємства з обмеженою відповідальністю ім Петровського (вартість у грошовому вираженні – 318 тисяч гривень). Його дружина – Софія Лактіонова є одноосібним власником Фермерського господарства " СОФІЯ-Л " (вартість не вказана).
У 2016 році Олег Лактіонов заробив 90 тисяч гривень у СТОВ ім. Петровського, також отримав 59 тисяч пенсії та 85 тисяч гривень спадщини. 34 тисячі заробила його дружина.
Окрім того, чинний голова райради отримав цілу низку соціальних виплат та компенсацій: одноразова щорічна допомога на оздоровлення інвалідам 1 та 2 групи (120 гривень), Доплата на продукти харчування особам, віднесеним до 1 категорії,які проживають на теріторії посиленого радіологічного контролю (майже 5 тисяч гривень), компенсація на тверде паливо та скраплений газ ( 2200 гривень), компенсація за проїзд (755м гривень) та разова грошова допомога до 05 травня згідно постанови КМУ № 141 від 02,03,2016 (2 600) і благодійна допомога від Таганчанської сільської ради (500 гривень).
Про депутатську діяльність Олега Лактіонова у березні минулого року писав інформаційний портал «Кропива». Зокрема, журналісти ресурсу наголошували на тому, що нинішній очільник райради був одним із підписантів звернення про негайне припинення блокади залізничного сполучення з тимчасово окупованими територіями.
«Відверто скандальне рішення підтримало 19 депутатів районної ради (із загального складу у 29 осіб) Надаємо результати по фракційного та поіменного голосування.
Відзначимо, що рішення підтримали фракції БПП, ВО Черкащани (яка фактично є місцевою філією владної партії), по два депутати з «Укропу», Радикальної партії та Народної партії», - резюмує видання.
Ірина Семенова, фахівець з планування
і проведення pr-кампаній ГО «ПРОТИ КОРУПЦІЇ»
Матеріал підготовлений в рамках співпраці з проектом ПРООН «Прозорість і доброчесність публічного сектору», проекту «Конфлікт інтересів у діяльності місцевих депутатів Черкаської області»
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter