"Ми усвідомлюємо ріст злочинності на Черкащині", - Валерій Лютий
Реклама
Керівник поліції у Черкаській області розповів про боротьбу з незаконним обігом наркотиків та недоліки роботи поліцейських.
Особливо зросла кількість злочинів майнового характеру. Про це під час вчорашньої сесії Черкаської облради повідомив начальник ГУ НП в Черкаській області Валерій Лютий.
«Мною визначені конкретні недоліки в діяльності поліції області, проведені наради з працівниками карного розшуку, в першу чергу по лінії протидії майнової злочинності, поставлені окремі завдання підрозділам протидії торгівлі людьми та нарокозлочинності. На особливому контролі перебуває забезпечення публічної безпеки», - зазначив Валерій Лютий.
За його словами, в області досі є значний некомплект особового складу. Нагадаємо, було розпочато конкурс на посаду слідчих. На сьогодні бажання працювати виявило понад 100 осіб. Вони наразі проходять тестування, лікарську комісію. З 18 квітня буде оголошено конкурс на заміщення посад дільничних офіцерів поліції.
Також триває набір кваліфікованих оперативників, адже ще однією проблемою є незаконний обіг наркотиків.
За словами Лютого, впродовж січня працівниками поліції виявлено на третину більше кримінальних правопорушень, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків, ніж під час аналогічного періоду минулого року.
Протягом 2016 року завершені досудові розслідування 50 кримінальних проваджень за фактами умисних убивств, за якими до відповідальності притягнуто 62 особи.
«Серед них і затримані в Христинівці чоловік та жінка, які вбивали літніх жінок на території Черкаської, Кіровоградської та Київської областей. Також розкрите вбивство студентки в Умані та замовне вбивство чоловіка своєї дружини.
Вже в січні черкаською поліцією в місті Вінниця затримана група осіб, які причетні до серії вбивств на території Черкаської та Хмельницької областей, застосування вогнепальної зброї, осіб, які займалися обміном валюти», - повідомив Валерій Лютий.
Також в районах утворені 26 груп реагування патрульної поліції. Вони виїжджають на повідомлення про порушення і події. Але правоохоронці не належно забезпечені автотранспортом, бензином та спецзасобами.
«В районах старі автомобілі і вони потребують оновлення та ремонту», - зазначив очільник поліції.
Наразі автопарк налічує понад 500 автомобілів, 100 з яких підлягають списанню.
Окрім того, на Черкащині встановлено 21 систему відеоспостереження з 186 камер. Серед них камери з функцією розпізнавання номерних знаків.
Оскільки такі камери значно допомагають у розкритті різних злочинів, потрібні кошти на їх закупівлю та встановлення.
Тож Валерій Лютий зазначив, що звертатиметься з проханням виділити кошти на вирішення проблем в черкаській поліції.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter