"Може, він як відьма на мітлі пересувається?": Олег Ляшко про губернатора Черкаської області й ремонт доріг
Реклама
До Звенигородки приїхав лідер Радикальної партії Олег Ляшко, щоб поспілкуватися з громадою міста та особисто прийняти містян у громадській приймальні.
Так, за допомогою до Ляшка звернулися щодо вихованця інтернату, якому необхідні кошти на лікування. Політик пообіцяв допомогти хлопчикові й дав доручення організувати лікування.
Також до громадської приймальні завітала директорка Звенигородської школи-інтернату зі спортивним профілем.
"У нас єдина в Україні кінно-спортивна секція, відкрита на базі школи. Розвиваємо багато видів спорту. Ми унікальні по Україні. Нам потрібен літній клас – майданчик на території закладу, де проводяться уроки на свіжому повітрі. І це не примха, а дійсно необхідність", - сказала керівник закладу.
Тема виховання дітей в інтернатах є для політика близькою, адже Ляшко сам виховувався в дитбудинку, а згодом в інтернаті, тож це питання "радикал" теж доручив вирішити.
"Чи хотів би я виховуватися в інтернаті чи дитбудинку? Ні, але так склалася доля. А коли хворі діти чи з інвалідністю, де взяти сім’ї, які б всиновили? Коли кажуть, що треба закрити інтернати, й віддати дітей у сім’ї, так а хто ж прийме? Держава має дбати про це. Поки не можемо усиновити, треба створювати умови для розвитку цих дітей в інтернаті. Наприклад, мені інтернат багато чого дав – прагнення до життя, вміння боротися, знання (всю бібліотеку перечитав), права тракториста…", - пояснив необхідність збереження таких установ Олег Ляшко.
До слова, наразі політик разом зі своїми однопартійцями в Парламенті працюють над програмами допомоги породіллям й наданням кредитів для молоді на житло (на 20-30 років під 1-2%.).
Втім, політик переконаний, що яким би гарним не був інтернат, дитина має бути в родині. Неможливість прогодувати дитину є однією з основних причин, чому батьки віддають її до інтернату. Тож підвищення рівня зарплат в Україні є основним завданням для керівництва держави. І на переконання Олега Ляшка це можливо зробити через підвищення рівня економіки шляхом відновлення національного виробництва.
Зауважимо, політик завітав і на ТОВ "Комбінат баранкових виробів" у місті Ватутіне, ТОВ "Катеринопільський елеватор" ПАТ "МХП" у смт Єрки, де ознайомився з виробничим процесом та поспілкувався з місцевими.
Візити на ці два підприємства, за його словами, вкотре підтвердили необхідність виготовлення й продажу власної продукції.
"Я був на підприємствах у Ватутіне і Єрках. Не зерном і сировиною треба торгувати, а тут створювати робочі місця, переробляти, продавати продукцію і заробляти нормальні кошти. Ключ до всього – це економіка", – сказав Ляшко.
Також під час прийому містян до Олега Валерійовича звернулися і за допомогою онкохворому. Наразі, за словами Ляшка, онкозахворювання в Україні є дуже широкою проблемою, лікування яких потребує надзвичайно великих коштів. Люди, які стикаються з цією проблемою стають абсолютно беззахисними. Держава має допомагати. Тому Ляшко й виступає за те, щоб програма "Доступні ліки" розповсюджувалася і на ліки для онкології.
Окрім цього на прийом до політика потрапили й вихованці та представники школи Тараса Шевченка, які попросили допомоги в оснащенні кабінету робототехніки й ремонту спортивної зали. Головний "радикал" пообіцяв підтримати школу й погодився на пропозицію приїхати до них на свято першого дзвонику.
Після роботи в приймальні політик зустрівся з керівником місцевого ПТУ, який поцікавився у Ляшка його позицією щодо збереження профтехосвіти. На що пан Олег відповів, що це надзвичайно важливе питання. Державна підтримка ПТУ має бути. Але є велика проблема міграції кадрів за кордон.
"Ніхто не хоче працювати, тому що немає поваги – гідної зарплати, соцзахисту, дотримання трудових прав і навіть доброго слова. А завдяки таким працівникам ми живемо. Усі хочуть бути міністрами, депутатами, юристами, а на тракторі хто працюватиме, будинок хто будуватиме, хто дорого ремонтувати? Не хочуть працювати, бо працюю зневажають. Ми підтримуємо іноземні економіки нашими кваліфікованими кадрами. Вивчаємо тут в ПТУ за рахунок державного бюджету, а вони їдуть на заробітки за кордон", - сказав Ляшко.
Згодом усі охочі місцеві жителі Звенигородки мали змогу поспілкуватися з політиком в будинку культури.
Серед наболілих питань містяни й порушили проблему стану доріг в області й поцікавилися, чи можливо у Парламенті пришвидшити затягнуті ремонтні роботи шляхом "зняття" бюрократичних перепон. На це Ляшко відповів, що для початку потрібно зняти губернатора Черкаської області,
"У Київській області дороги ремонтують, а в Черкаській – ні. Значить не на своєму місці керівник, значить йому байдуже ті дороги. А, може, він як відьма на мітлі пересувається? То в мене звернення до цього губернатора: почніть ремонтувати дороги. Тим більше, гроші є", – сказав Ляшко.
Відзначення визначних працівників міста подяками Олега Ляшка
Наостанок політик сфотографувався з охочими й залишив автографи
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter