26.07.18 09:13

Реклама

На підприємстві Черкащини близько десяти років триває рейдерський скандал


На підприємстві Черкащини близько десяти років триває рейдерський скандал

 

Керівництво Золотоніського підприємства ТОВ ПІІ «Еконія», що спеціалізується на виготовленні бутильованої води, заявило про спробу рейдерського захоплення.

Про це під час прес-конференції в Києві заявила президент компанії Ірина Варагаш.

Вона зазначила, що 19 липня на її підприємство прийшла група людей, яка заявила про свої права на майно підприємства. Зокрема, був пред’явлений витяг з державного реєстру нерухомості, в якому зазначено, що право володіння будівлями підприємства має Анатолій Тітов. Він свого часу отримав це право у 2007 році від «Золотоніської меблевої фабрики».

«Перша спроба рейдерського захоплення сталась у 2010 році. Тоді ж було відкрито кримінальну справу. З тих пір ми потерпаємо від рейдерства. Пан Анатолій Тітов генерував рейдерські захоплення і дійшов до надзвичайного рейдерського креативу», - заявила Ірина Варагаш.

Вона також звинуватила своїх опонентів у тиску та погрозах.

Натомість, саму Варагаш звинувачують у тяжкому злочині – викраденні людини. Так, колишній керівник «Золотоніської меблевої фабрики» Руслан Курилов заявив, що саме нинішня керівниця підприємства викрала його та утримувала в полоні протягом 4 років, періодично змушуючи підписувати документи для суду. Він також вважає, що це Сарагаш є рейдером і володіє підприємством не законно.

Самого Руслана Курилова та Анатолія Тітова на прес-конференцію в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна» не пропустила приватна охорона. Через, ніби то, відсутність акредитації не зміг потрапити на захід і представник ГО «Стоп корупції» Денис Шинкаренко. Він написав із цього приводу заяву до поліції.

«Наскільки нам відомо із відкритих джерел, це підприємство було забрано Іриною Сарагаш у 2007 році. Звідти було вивезено обладнання на суму близько 2 млн доларів. Керівника того підприємства посадили до в’язниці, а голову правління взяли в заручники. І поки він був у заручниках, було підписано документи, поставлені печатки. Ми хотіли з’ясувати, чи правда це. А виходить, що нам заборонили ставити ці питання», - сказав Шинкаренко.

Сам Руслан Курилов розповів, що особисто бачив Ірину Варагаш під час свого утримання в полоні.

«У 2010 році проти мене відкрили кримінальну справу, правоохоронні органи шукали бухгалтерію Золотоніської меблевої фабрики. Але вона знаходилась в іншому місці. Потім мій будинок просто спалили. У 2012 році мене викрали. Один із організаторів мого викрадення пізніше дав свідчення. Мене періодично привозили до нотаріуса, де давали мені підписувати документи про відсутність претензій», - сказав Курилов.

Він додав, що за 13 місяців справа його викрадення не зрушилась з місця, хоча в ній заявлено близько 20 свідків.

Саме підприємство «Еконія» продовжує працювати. Його, за словами керівниці Ірини Варагаш, підтримує місцева влада, яка стала у цій ситуації саме на бік нинішніх власників.

 

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
Реклама

Останні новини

26 липня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
17:42
На Монастирищині через суд хочуть уберегти місця стародавніх поселень та кургани
15:24
На Черкащині зіткнулися два мотоцикли: четверо підлітків у лікарні
12:16
У багатоповерхівці в Черкасах сталася пожежа: чоловіка з опіками госпіталізували
09:36
Полеглого захисника з Черкащини посмертно відзначили трьома нагрудними знаками
25 липня 2026
18:16
Житель Черкащини намагався виїхати за підробленим документом і запропонував прикордоннику 500 євро
15:09
Понад кілограм канабісу та амфетамін: у Черкасах судитимуть трьох наркоторговців
13:46
У центрі Черкас сталася масова бійка у магазині
11:12
Почув розмову про гроші й напав: на Черкащині чоловік пограбував соцпрацівницю
09:33
Чотири ворожі дрони знешкодили в небі над Черкащиною
24 липня 2026
20:53
"Працювати нема кому": черкащанка змінила професію та стала верстатницею
19:45
На щиті до Канева повертається полеглий захисник
18:22
До кінця доби Черкащину накриють грози, град і шквали
17:20
Школярка з Черкащини у Британії створила музичний твір за мотивами картини Івана Марчука (ВІДЕО)
16:48
На Черкащині ювелірний магазин оштрафували на понад 800 тисяч гривень
16:20
Громадянка росії втратила право оренди 3 гектарів землі на Черкащині
15:47
Ще одна парафія на Черкащині перейшла до ПЦУ
15:10
Черкаські легкоатлети вибороли чотири золоті медалі на Кубку України
14:54
На Черкащині три дні шукали чоловіка: його знайшли знесиленим посеред болота
13:45
Війна забрала двох захисників: у Черкасах попрощалися із військовими
13:25
На Черкащині виявили фуру з критичним перевантаженням
12:51
На Черкащині створили понад 640 інклюзивних робочих місць
12:13
У Черкасах на АЗС водій збив жінку: потерпілу госпіталізували