Побитого фізруком черкаського АТОвця вже виписали із лікарні
Реклама
Черкаський АТОвець Ярослав Ткачук вже повернувся додому із лікарні.
Про це повідомив завідуючий поліклінікою Катеринопільської ЦРЛ Віктор Рожновський, інформує Над Тікичем.
У 26-річного батька двох малолітніх дітей від нанесених травм ще не стихли головні болі. Та лікарі радять йому хоч кілька днів побути в домашній обстановці. Перед тим, як знову поповнити ряди захисників територіальної цілісності України Ярослав за рішенням військового комісара та командира частини, де служить, може продовжити лікування у Катеринопільській ЦРЛ або буде проходити реабілітацію у військовому госпіталі.
Після повернення з АТО у відпустку Ярослав ще не був удома. Його молода дружина Катерина чекає на чоловіка ось вже два тижні після тої злополучної ночі, коли Ярослав добирався із зони бойових дій до рідного села Ступичного і зайшов у один із барів у Мокрій Калигірці. Був напідпитку. Що сталося між підпилими місцевими парубками, які там відпочивали, і несподіваним «гостем» з війни? Уранці напівживого Ярослава Ткачука знайшли на дорозі з закривавленою головою. Медики, які надавали першу допомогу, розповідали, наскільки по-звірячому було побито молодого АТОвця.
У Катеринопільській лікарні вже після кількох крапельниць Ярослав проявив ознаки життя. Зрештою дав свідчення поліцейським.
- Як потрапив до Мокрої Калигірки, не пам’ятаю, - розповість потім Ярослав. – Що відбувалося у барі, теж не пам`ятаю. Пам`ятаю, як він ударив мене перший раз, а далі – все кудись провалилося.
Можливо, насправді він пам’ятає набагато більше, бо сказав, що місцеві хлопці у барі вели себе дуже самовпевнено. Свого кривдника він одразу упізнав по фото, яке показали поліцейські. На ньому було зображено викладача фізкультури Мокрокалигірського ліцею 21-річного Володимира Погорілого. Того дня фізрука звільнили з роботи. Поговорити з підозрюваним не вдається. Його мати повідомила, що син на навчанні, ніякого відношення до побиття не має.
Всі деталі встановлює слідче відділення Катеринопільської поліції. Є свідчення, що разом з Погорілим був і його товариш із села Мокра Калигірка Сашко Литвин. Однак в ході розслідування свідки переконали правоохоронців: Олександр був у такому глибокому алкогольному сп’янінні, що ніякої фізичної активності проявляти не міг.
Володимир Погорілий не побажав вибачитися перед потерпілим. Один раз він разом зі своєю матір`ю навідався до нього в лікарню. Запропонував гроші за розбиту мобілку. Дружина Ткачука Катерина відмовилася від такого відшкодування.
До цього Погорілий уперто переконував, що Ткачука ніколи не бачив і знати нічого не знає про те, хто його так жорстоко побив.
Сьогодні всі в Катеринопільському районі чекають від місцевої поліції більш оперативних дій. Як пояснює заступник начальника Катеринопільської поліції Олег Міщенко, Володимирові Погорілому оголосять про підозру, як тільки будуть готові результати судмедекспертизи, що визначить ступінь тяжкості тілесних ушкоджень потерпілого. Після оголошення підозри обиратиметься міра запобіжного заходу: взяття під варту або підписка про невиїзд.
Катеринопільська влада і прокуратура тримає хід розслідування цього резонансного кримінального провадження на контролі.
Ярослава Ткачука лікували у спеціально обладнаній палаті для воїнів АТО у Катеринопільській райлікарні абсолютно безкоштовно. З часу створення палати місцева районна рада виділила на лікування АТОвців 40 тисяч гривень. За ці кошти вже пройшли лікування 28 учасників бойових дій на Сході. Голова Спілки учасників АТО Катеринопільщини Дмитро Маріуца окремо надав Ярославові 600 гривень для проходження комп’ютерної томографії.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter