"Помпезний музей" та "терапія" від вар’ятів. На Черкащині відомий телеведучий Сергій Притула став гостем радіопрограми
Реклама
Відомий український ведучий Сергій Притула днями став гостем програми на канівському радіо "Магніт". Він розповів, що його пов’язує з Канівщиною, зізнався, що дуже любить Черкаси та пояснив, кого вважає вар’ятом.
Про це йшлося під час радіопрограми "Магніту".
Шлях медійника Сергій Притула розпочав ще у 1998 році, нині ж має низку проектів на кількох українських телеканалах.
"Пропрацювавши 7 років на радіостанції з 2005 року я переїхав до Києва, поєднував дві роботи: телебачення і радіо. Проекти нанизувались, як намистинки на ниточку і станом на сьогоднішній день в мене 4 проекти на Новому і кожного року я веду два проекти на каналі СТБ. Серед них Євробачення. Національний відбір, який нині триває",- розповідає Сергій.
Одним з найцінніших вважає гумористичне шоу "Вар’яти", якому незабаром виповниться 10 років. На питання ж, чому саме "Вар’яти", відповідає з гумором: "Переклад цього слова насправді не несе якогось сенсу, слово вживалось на тенетах моєї Батьківщини. У нас ця людина вважалась трохи несповна розуму, але слово несе у собі не негативний, а радше позитивний, хуліганський підтекст. Якщо хлопець по простирадлу повзе до дівчини у гуртожиток на 3 поверх, ото він є вар’ят".
А загалом же, команда вар’ятів була зібрана, аби популяризувати український гумор, якого і нині залишається дуже мало в країні.
"В 2015 році ми зробили перший пробний тур, і нині крайні 5 років щорічно у нас більше 100 концертів. Географія шоу розширилась виключно по Україні, і у тих країнах, де є хоч трохи українців. Але приїхати з Торонто і зібрати більший аншлаг, ніж в Чернігові, чи приїхати в Чікаго і зібрати більший аншлаг, ніж в Черкасах, це дуже цікаво",- зізнається ведучий.
Але додає, що Черкаси дуже любить, тому навідується сюди двічі на рік.
Він вважає, що гумор - найбільша терапія для людей, які живуть у складних інформаційних потоках. "Коли всі пишуть про проблеми, люди приходять на концерт, щоб розвіятися. В якийсь момент 2014 року нація заціпеніла",- ділиться враженнями Сергій.
З Канівщиною ж пов’язані батьки телеведучого. Саме тут у селі Мартинівка мама Сергія розпочала вчителювання, батько ж працював інженером. Сюди вони обоє поїхали за розподілом після завершення вишів.
Тому нещодавно Сергій Притула зробив мамі сюрприз: відвіз у рідне село, де вона зустріла вчителів, з якими працювала. Сам же зробив дітям екскурсію Каневом, Чернечою горою, музеєм Кобзаря.
"Я трошки засмутився, бо музей трохи помпезно виглядає, постать Тараса і граніту - трохи якось розходяться. Але мене засмутило навіть не це. А те, що ми приїхали туди у вихідний день, а біля музею ходили всього чотири туристи. Це якось не правильно. В вихідний день там мало б бути кілька автобусів і більше 100 осіб відвідувачів",- зізнається артист.
Сьогодні ж Сергій працює на телебаченні, але з першого погляду зможе відрізнити на екрані людину, яка починала свій професійний шлях, як він, з радіо.
"Робота на радіо дала мені дуже багато чого, я непогано розбираюсь в музиці. Але на екрані все одно можу помітити людину, яка працювала на радіо. Наша головна мета була, щоб в ефірі не було паузи, і ми починали молоти що-небудь, аби розмова не припинялась",- пожартував Сергій.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter