"Ширше глянути на світ": студентів черкаського вишу навчатимуть лектори Дипломатичної академії при МЗС
Реклама
Відтепер студенти-міжнародники Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького матимуть можливість слухати лекції досвідчених закордонних та українських дипломатів. Це стало можливим завдяки підписанню меморандуму про співпрацю ЧНУ з Дипломатичною академією України ім. Геннадія Удовенка при МЗС України.
Вчора представники обох вишів зустрілися для урочистого підписання та провели першу лекцію студентам спеціальності "Міжнародні відносини, суспільні комунікації, регіональні студії" ЧНУ.
Зокрема про геополітику сучасного світу розповів черкаським студентам Надзвичайний і Поважний Посол України, директор Дипломатичної академії України ім. Г. Удовенка Сергій Корсунський.
Він зазначив, що для України важливо підготувати не лише фахового, але й конкурентоспроможного дипломата, який би володів світовою ситуацією і забезпечив своїй державі гідне місце серед інших країн світу.
"Сьогодні існує велика конкуренція в цій галузі, не треба забувати, що в Україні 125 вищих навчальних закладів мають ліцензію на підготовку студентів бакалаврів у галузі міжнародних відносин економіки і права. Тому молодь, яка хоче отримати таку спеціальність, має володіти і додатковими якостями, це велика робота над собою",- розповів Сергій Корсунський.
Саме меморандум співпраці дозволить розпочати підготовку студентів на постійній основі.
"Ми готові проводити майстер класи, можемо приймати студентів на стажування, можемо створити для них навчання в самій академії. У нас проходять заходи з надзвичайно цікавими іноземними гостями, все це дасть можливість студентам ширше глянути на світ",- прокоментував директор дипломатичної академії.
Про важливість якості освіти студентів наголосив і ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко.
"На сьогодні дуже важлива якість підготовки наших студентів, зокрема і уміння володіти сьогоднішньою світовою ситуацією. Меморандум передбачає практикум наших студентів у академії, проведення семінарів, круглих столів, конференцій, запрошення висококваліфікованих лекторів",- зазначив Олександр Володимирович.
Тож обидва заклади переконані, що потрібно створювати комунікативний майданчик для майбутніх дипломатів.
"Кожна країна повинна дбати про себе і настав час українців створити таку державу, де б вони спокійно себе почували в будь-якому оточенні",- підсумував Сергій Корсунський.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter