Школярі з черкаських сіл реалізовують проекти, які змінюють життя
Реклама
Підлітки взяли участь у "Майстерні сільських ініціатив".
Про це повідомляє "ЧСН".
Їм 14-15 років, та вони знають як змінити своє життя й навколишній світ на краще, якщо докласти до цього максимум зусиль. Школярі із сіл Черкащини взяли участь у "Майстерні сільських ініціатив" – проекті неформальної громадянської освіти молоді в Україні.
Владислава з Ірдиня Черкаського району показує макет нової сільської зупинки, на ній зображено український прапор та герб. Дівчину обурювало у якому стані була зупинка. Тож школярка й вирішила зробити її чистішою й затишнішою.
Проект "Майстерня сільських ініціатив" покликаний навчити сільську молодь втілювати свої задуми, розвивати, хоч і локально, освіту і культуру. Школярки Наталія та Анастасія, власними зусиллями створили справжній музей історії села.
Цьогоріч молодь традиційно проявляла ініціативи покращити інфраструктуру своїх населених пунктів, та були й неординарні ідеї – створити медичні курси або навчати односельців грати на гітарі.
Програми неформальної освіти усе більше набувають популярності, адже дозволяють у невимушеній атмосфері, без примусу й оцінок, розвивати молодь.
Організатори проекту сподіваються, що всі учасники "майстерні" лише розпочинають своє громадянське життя і надалі будуть використовувати отримані вміння.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter