Терористи із ЛНР зробили черкащанина "народним артистом"
Реклама
Із семи державних театрів, які опинилися на окупованій території, лише Луганський академічний театр зумів евакуюватися. З театром не виїхав художній керівник акторів, уродженець Черкащини, Михайло Голубович.
"Народний артіст ЛНР" Михайло Голубович нині балотується до міськради окупованого Луганська. Про це інформує "Козацький край".
"Діяч" родом із Золотоноші залишився у самозванній "ЛНР", за що отримав відштамповану місцевим "урядом" медаль "За заслугі пєрвой стєпєні" і звання "народного артіста ЛНР" – з формулюванням "в ісключітєльном порядкє, за видающійся вклад в развітіє і сохранєніє отєчєствєнной культури" – от тільки якого "Отєчєства"?..
Від України Голубович теж мав безліч відзнак і звання народного артиста – але залишив її…
У кіно грав абсолютно різні ролі: від комісара Польового у фільмі "Кортик" – до отамана Коцура у фільмі "Комісари", від командарма Сорокіна у "Ходінні по муках" – до Тараса Бульби в однойменному кіно. Колись відмовився зіграти ватажка бандитів у фільмі "Холодне літо 53-го", а потім шкодував, що хоча б у такій ролі не потрапив разом з Мироновим і Папановим в одну кінострічку…
У 2014 році, вже під час війни на Донбасі, Голубович не відмовився від пропозиції знайомого режисера з Краматорська заробити копійку на зйомках українського кіно – і зіграв роль хана Іслям-Герая у фільмі "Гетьман", присвяченому Богданові Хмельницькому – він вийшов на екрани України 2015 року, а у 2016 році черкащани зможуть побачити колишнього земляка на телеекранах – у чотирьохсерійній версії "Гетьмана".
Свого часу під час президентських виборів Михайло Голубович очолював виборчий штаб Януковича, потім був депутатом Луганської облради від Партії регіонів, тепер – балотується до Луганської міськради від кишенькової партії лідера "ЛНР" Ігоря Плотницького, яка називається "Мір Луганщінє"…
Якось Михайло Голубович відкрився журналістам, який анекдот любить понад усе: "Куме, а чого це хлопці гроші взяли, а не танцюють? – Та скільки разів вам казати, куме, не плутайте гопак з гопстопом!"…
Ще у грудні 2011 року Голубович побував у Черкасах і рідній Золотоноші разом з Луганським театром у рамках гастрольного туру, названого "Козацькими шляхами". Сам Луганський театр нині знову – на шляхах козацьких, а той, хто зіграв роль зрадливого хана – лишився на ординських манівцях окупованої ворогом частини української землі. Схоже, роки в Луганську таки стерли у золотонісця здатність розуміти різницю між гопаком і гопстопом . Зате у корінних луганчан, яких у ці дні можемо бачити на сцені в Києві, серця лишилися українськими.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter