Реклама
Реклама
18.04.19 14:32

Три роки назад Уряд Гройсмана став до роботи і зупинив масштабну кризу, яка загрожувала країні


Реклама
Три роки назад Уряд Гройсмана став до роботи і зупинив масштабну кризу, яка загрожувала країні

 

Через рік після Революції Гідності  Україна перебувала в стані війни, її ВВП впав на рекордні 9,9%. В цих умовах 14 квітня 2016 року було сформовано теперішній склад Кабінету Міністрів, перед яким постало завдання вивести Україну на шлях розвитку попри надзвичайно складні зовнішньо- і внутрішньополітичні умови.

За три роки своєї роботи Уряд довів свою можливість працювати в кризових умовах та брати відповідальність за свої дії. За пафосними словами «вивів країну з кризи» стоять цілком реальні цифри: в минулому році валовий внутрішній продукт дав приріст на 3,2%, а рівень інфляції зменшився.

Ці зміни тією чи іншою мірою ми відчули на собі: зросла мінімальна пенсія без збільшення пенсійного віку, збільшилися обсяги ремонту доріг, зросли соціальні виплати багатодітним родинам. Нагадаємо, що це було досягнуто в умовах агресії Росії, що ні на мить не припиняється.

Курс на зростання економіки потрібно продовжувати, оскільки він забезпечує фінансовий ресурс для проведення важливих соціальних і інфраструктурних реформ.

"Дуже важливо для нас сьогодні продовжувати поступовий розвиток країни і продовжувати зміни, які вже приносять результат. За останні роки – попри всі виклики та загрози – нам вдалося сформувати фундамент нової України, закласти основи, а зараз ми зводимо будівлю. Разом будуємо нову країну", - зазначає Володимир Гройсман.

Підвалини для успіху вже закладено: попри те, що країна увійшла в пік виплат по зовнішнім боргам,  Уряд має чіткий план скорочення боргу. Не останню роль в цьому відіграє відновлення кредитування МВФ, що свідчить про довіру до України з боку міжнародних кредиторів.

За останні три роки ми стали свідками реалізації ряду фундаментальних реформ. Прем’єр-міністр України, Володимир Гройсман, показав себе справжнім реформатором, який береться за реформи в галузях, що раніше вважалися не підйомними.

По-перше, було розпочато пенсійну реформу. Середній розмір пенсії зріс в 1,7 разів. Якщо в  2016 році її розмір складав 1703,43 грн., то вже в квітні 2019 – 2924 грн. Підняття пенсій відбувалося без підняття пенсійного віку.

По-друге, відчутними стали результати медичної реформи. Зокрема, програмою «Доступні ліки» в 2018 році скористалися 7 млн. людей. Почалася реформа екстреної допомоги, українці уклали декларації з сімейними лікарями.

"Програмі «Доступні ліки» виповнилося 2 роки. За цей час було видано 35 млн. рецептів на препарати від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми, які люди отримали безкоштовно або з незначною доплатою", - розповідає Володимир Гройсман.

По-третє, завдяки освітній реформі на 85% зросла зарплата вчителів і стартувала Нова українська школа - створення новітнього освітнього простору для першачків.

Важливим є те, що Уряд забезпечує зростання соціальних стандартів відповідно до можливостей економіки: всіпідвищення відбуваються за рахунок збільшення доходів бюджету, а не за рахунок друкування грошей.Вперше за останні роки в житті країнибуло запроваджено стратегію життя за коштами: не позичаючи, не випускаючи в обіг нові грошові одиниці, а за рахунок економічного розвитку України.

2019 рік – це рік виборів. Найпростіша стратегія політичних сил на цьому етапі розвитку країни – це популістичні обіцянки і заяви. На їх тлі Кабінет Міністрів України, на чолі з Володимиром Гройсманом, взяв собі за мету не скотитися в пустопорожні обіцянки, які неможливо виконати, а окреслити реалістичний шлях розвитку держави та соціального захисту українців, що базуватиметься на збалансованому бюджеті, та стратегії управління державним боргом.

"Ми не просто країна, яка позначена на карті. Україна - велика європейська країна. Яка має свої виклики, але й можливості на них адекватно реагувати, ставати більш демократичною державою. І наш обов'язок - зробити Україну сильною і успішною" - заявив очільник Уряду. Тому 2019 рік – це рік, коли перед нашою державою постануть нові виклики, але ми зможемо їх гідно подолати, спираючись на досягнуті результати .

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter

Останні новини

02 травня 2024
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
14:54
На Золотоніщині водій злетів у кювет та врізався у дерево: троє пасажирів постраждали, серед них неповнолітні (ФОТО)
14:44
У Черкаському районі горів будинок
13:46
На війні загинув військовий з Тальнівщини
13:07
Стало відомо, коли черкащани зможуть освятити свої великодні кошики
12:59
Становить загрозу екології та здоров’ю: на Уманщині влада звернулася з проханням до мешканців громади
12:32
У одному із черкаських садочків представили нову керівницю
11:52
Черкаський гімнаст став найкращим спортсменом квітня
11:13
Не надав переваги у русі: у Черкасах зіштовхнулися "Mercedes-Benz" та "BMW"
10:53
У Черкасах першокласниці однієї з гімназій долучилися до спільноти паняночок
10:37
Черкаські священнослужителі отримали священичі нагороди
09:54
Тимчасово без світла: у Черкасах знеструмлена низка будинків
09:36
У черкаську батальйонну капличку передали стародавні ікони з Донбасу
09:30
Чиновницю Черкаської міськради оштрафували за хабар прикордонникові
01 травня 2024
20:02
У Черкасах відкрили меморіальну дошку на честь загиблого медійника
19:04
На Уманщині жінка під виглядом матері-одиначки незаконно отримала майже 200 тисяч
18:38
У Черкасах в одному з районів у водіїв "уточнюють дані"
18:08
На Золотоніщині чоловік наловив риби на понад мільйон гривень
17:01
Майже вісім років був нелегальним мігрантом: у Черкасах виявили іноземця, який незаконно перебував в Україні
16:50
У ЧНУ відбудеться Великодній ярмарок
16:36
Черкаські художниці долучилися долучилися до встановлення світового рекорду зі створення писанок
16:09
На Черкащині рідним загиблих нацгвардійців і захисників передали нагороди від Головнокомандувача ЗСУ
15:34
У Черкасах оновили Стелу Пам’яті, яка присвячена полеглим військовим