У черкаському вищому професійному училищі будівельних технологій тиждень показували фахову майстерність*
Реклама
У навчальному закладі з 9 по 16 лютого тривав ««Тиждень фахової майстерності» з професій «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», «Монтажник гіпсокартонних конструкцій», «Штукатур».
Захід відкрила директор навчального закладу В.О. Молоцило.
Ознайомила присутніх із метою проведення тижня «Впровадження принципу науковості і доступності в професійне навчання…» та його програмою.
У своєму виступі Валентина Олексіївна зробила наголос на обов’язковості активного впровадження у закладах профтехосвіти інноваційних технологій навчання, зокрема особистісно-зорієнтованих, що потребують відповідного наукового обґрунтування.
Гості заходу, серед яких були представники Департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому, Черкаського міського центру зайнятості, навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Черкаській області, фірм-соціальних партнерів, ознайомилися з діяльністю Міжрегіонального навчально-практичного центру сучасних будівельних технологій, історією створення даного центру та напрямками функціонування у тісній співпраці з соціальними партнерами, а також отримали інформацію про включення навчального закладу до пілотного Проекту МОН України «Щодо оптимізації професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».
Яскравим прикладом співпраці з соціальними партнерами стало підписання чергового Договору про співпрацю з Представництвом «Упонор ГмбХ», в особі його директора Добровольського О.М.
Впродовж «Тижня фахової майстерності» учні заявлених професій змагалися на краще знання теорії спецдисциплін, відповідно до вимог навчального плану, у теоретичному турі та демонстрували отримані знання під час проведення практичного туру.
Проведені майстер-класи представниками фірм-соціальними партнерами «Фабрики будівельних сумішей «БудМайстер» для учнів професії «Штукатур», представництвом «Упонор ГмбХ - для учнів професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування» та семінарське заняття представником ТДВ «СІНІАТ» для учнів професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій».
А також майстер-класи у виконанні майстрів виробничого навчання, у ході яких педагогічні працівники представили власну систему роботи, що передбачає комплекс методичних прийомів і забезпечує ефективне вирішення поставлених завдань, обумовлених темою із застосуванням при цьому сучасних технологій.
Практикум, підготовлений вчителями фізики, хімії та математики на тему: «Принцип науковості і доступності в професійному училищі» показав науково обґрунтований, тісний зв'язок загальноосвітніх дисциплін зі спецпредметами в процесі опанування професіями.
Цікавими пройшли уроки виробничого навчання та майстер-класи з професій, визначених програмою «Тижня фахової майстерності».
Заключним етапом «Тижня фахової майстерності» було підведення підсумків конкурсу та нагородження переможців. Так, за перше місце Грамоту училища отримав учень групи №14 Задніпряний Валентин (професія «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»). Друге місце у конкурсі посів Сухомлин Ростислав, учень групи №16 (професія «Монтажник гіпсокартонних конструкцій»), третє - Веляда Олександр,учень групи № 5 (професія «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування»), за що нагородженні Дипломом навчального закладу. Окрім цього, на переможців чекали подарунки та солодкий стіл.
*Інформація розміщена на правах реклами.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter