У музеї на Чигиринщині організовують активні розваги (ВІДЕО)
Реклама
Намолотити зерна, викувати підкову, зліпити посуд чи ж просто розважитись як сотню років тому. Атмосферу українського села відтворив Черкаський музей старожитностей “Зерноленд”. Його унікальність полягає в автентичних експонатах, які не припадають музейним пилом, а щоразу оживають у руках відвідувачів.
Про це йдеться у сюжеті 24 каналу.
Столітній вітряк у селі Івківці, що на Черкащині, є гордістю краю і родзинкою музею старожитностей “Зерноленд”. Адже тематика унікального закладу – це хліборобство і побут українських селян.
Місцеві ентузіасти створили музей 2 роки тому. На все витратили 200 євро грантових коштів.
Усі експонати раніше були у вжитку, але тут вони отримали нове життя. Як от, відреставроване гончарне коло. На ньому діти намагаються зліпити глиняний посуд.
"Я хочу спробувати, як це робили раніше гончарі. Мені потрібно ногами крутити диск, щоб глина витиналась і я виробляла руками фігуру. Це дуже важко і глину постійно потрібно мочити", – розповіла школярка Софія Лаутешлагер.
У кузні відвідувачів знайомлять із роботою ковалів. Також в музеї є безліч розваг. Туристи можуть спробувати стріляти з лука, ходити на ходулях, покататись на літніх лижах та гойдалках, або зіграти в настільні ігри гайдамацьких часів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter