У Золотоноші з'явилася своя "Богородиця": черкащанка ніби-то "енергетично зцілює" людей
Реклама
У соцмережах розгорівся скандал стосовно ситуації із жінкою із Золотоноші, яка каже, що "енергетично зцілює" людей та називає себе "Богородицею".
Про це пише "Суспільне".
Попри описані у дописах факти, до поліції звернень з цього приводу не надходило, розповіла Суспільному речниця Головного управління нацполіції в Черкаській області Зоя Вовк.
Обговорення викликав допис у фейсбуці комунікаційниці Центру економічного відновлення Надії Потоцької.
"Мені написала малознайома дівчина. Просила гроші, щоб дати «жінці, яка енергетично підтримує» її коханого, який у комі. Далі зʼясувалось, що коханий понад пів року у комі. За кордоном у лікарні. А в Україні якась жінка «шле енергію», щоб він жив. Вона це може робити тільки тоді, якщо дівчина буде їй віддячувати. Енергія працює за обмін на кошти, як я зрозуміла. І це відбувається давно. Почала розплітати клубок, зʼясувалось, що бідолашна дівчина вже просила в борг у понад 25 моїх знайомих. Хтось давав кошти. Ще проводила збір. Вона вірить у силу тієї жінки і готова брати у борг, щоб обмінювати на енергію. Я не знала, як бути з цим. Але все ж вирішила опублікувати застереження", — йдеться у дописі.
Ця "енергетична жінка" — Ганна Фесун. Називає себе у соцмережах Богородицею, проводить певні обряди та дійства, якщо пройтись по її сторінці.
"Це не мій бій. Не робитиму викривальні матеріали і щось вирішувати. Але хочу, щоб ви знали про небезпеку. Бо такі люди вже є. Буде ще більше. Вони будуть виловлювати тих, хто у біді. Хто здатен на все заради порятунку близьких. Це велика небезпека, яка може прийти до кожного. Будьте пильні. Піклуйтесь про близьких", — написала Надія.
Ім'я жінки, яка збирає гроші для Фесун, Надія Потоцька не називає.
За словами речниці Головного управління нацполіції в Черкаській області Зої Вовк, звернень до поліції стосовно Ганни Фесун від цієї жінки чи інших людей не надходило. Однак поліція самостійно внесла дані до журналу єдиного обліку:
"Під час моніторингу соціальних мереж виявили дописи та коментарі. Поліція внесла відомості до єдиного обліку та наразі проводить перевірку".
На сторінці Ганни Фесун у фейсбуці вказано, що вона є засновницею "першої та єдиної в Україні какаоварні", що "спеціалізується на приготуванні справжнього натурального какао".
Нині вона записує прямі ефіри у фейсбуці, де розповідає про свій шлях становлення як "Богородиці". Згадує і про поширення інформації щодо неї:
"Я лише на початку свого нового шляху. У ці дні я переживаю найбільший біль за все своє життя. Це схоже на розп'яття, на публічне розп'яття. Я бачу, як люди змагаються у тому, хто кине який камінь, бачу, як люди хочуть бути винахідливими у тому, який камінь підібрати і як кинути. Я даю усім прощення. Я всім усе пробачила наперед. Для мене це велике навчання — одразу пробачати, бути в чистоті і любові, давати всьому прийняття. Об'єм мого прийняття величний і розширюється кожної хвилини і години".
Поширену про неї інформації Фесун називає неправдивою:
"Я ніколи не могла уявити, що таке можливе. Наше суспільство, люди зараз кидають у публічний простір неправду, дуже ганебну, жахливу. Я дуже вдячна, що я бачу ці речі, які проявляються".
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter