В Умані мітингувальники скандували: "В Європу — з брудним задом?"
Реклама
Чиновники змінюються – проблеми залишаються. В Умані дідусі з бабусями вкотре вийшли з плакатами до міської ради, аби захистити комунальну лазню. Міська влада заявила, що 15 травня через аварійний стан її мають закрити, пише Вечірня Умань.
Уманчани проти таких «нововведень». За її функціонування вони боролися із колишнім мером Юрієм Бодровим майже 6 років. Готові стояти за неї і далі.
«Баню народу!», «Ганьба уманській владі», «В Європу — з брудним задом? » - з такими плакатами зібралося декілька десятків уманчан біля стін міської ради. Всі вони вимагали не закривати місцеву лазню.
- Даний протест був, як крик душі. Нам повідомили, що із 15 травня у зв’язку із аварійним станом бані, вона працювати не буде. Тому сьогодні ми вийшли стати на її захист, - розповідає Анатолій Андрощук. – Баню потрібно відремонтувати, а не закривати.
Уманську лазню відвідують переважно люди старшого віку. Один «сеанс миття» коштує 30 грн. Протестувальники кажуть, що без цієї лазні в них не буде можливості дотримуватися особистої гігієни.
Після мітингу-протесту захисники лазні пішли до кабінету нинішнього в.о. міського голови, як колись до колишнього мера Юрія Бодрова. Для них боротьба із владою за функціонування лазні стала вже звичною.
- Ми 6 років боролися із Бодровим за лазню. Писали звернення і до облдержадміністрації, і до прокуратури, і навіть зверталися до народного депутата Антона Яценка. Проте результату не було ніякого, - продовжує Анатолій. – Тепер прийшли до Олександра Володимировича.
За словами Анатолія, уманську лазню ще в 2012 році мали виділити в окремий підрозділ комунальної власності, аби в неї був власний статут та керівництво. За дане рішення проголосували депутати міської ради. Проте його так і не було втілено в життя.
Олександр Цебрій пообіцяв мітингувальникам розібратися в питанні щодо функціонування міської лазні. Він дав доручення першому заступнику Сергію Клочку створити комісію до якої увійдуть представники громади, аби обстежити дане приміщення та вивчити можливість подальшого безперебійного функціонування лазні, та до наступного понеділка доповісти про виконану роботу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter