“Зганьбив тролейбусний парк на всю Україну”: у Черкасах водія звільнили через ДТП
Реклама
Реклама
Водія тролейбуса, який втрапив у ДТП через несправні гальма, звільнили за порушення трудової дисципліни.
Про це пише "18000".
Нагадаємо, 13 червня через несправні гальма тролейбус протаранив автівку, яка стояла попереду. За інформацією помічника міського голови з питань транспорту Павла Мосійчука, водій ще 7 червня повідомив тролейбусний парк про несправність гальмівної системи, однак його все одно випускали на лінію. Про це свідчили й світлини технічного журналу, в якому було зазначено про несправність.
Після інциденту водія тролейбуса було звільнено.
Керівник КП “Черкасиелектротранс” Петро Кучер назвав причину звільнення – “систематичне порушення трудової дисципліни”.
– Ще до інциденту водій мав не одну догану. Порушив правила він і під час ДТП: у тролейбуса відмовили гальма, тож водій не мав права рухатися самостійно, без допомоги технічної служби. Незважаючи на це, він продовжив рух, змінивши маршрут. У зв’язку з цим профспілковий комітет ухвалив рішення звільнити водія, яке я підтримав, – зазначає Петро Кучер.
Як коментує водій Михайло, причиною його звільнення стала догана за порушення правил експлуатації тролейбуса. Маючи технічну проблему, задля економії часу він хотів самостійно дістатися тролейбусного парку, хоч був зобов’язаний викликати технічну допомогу.
– Я діяв в інтересах парку. Це був спецрейс на “Азоті”, який я був зобов’язаний виконати. Згідно з правилами ПТЕ, я не мав права їхати “своїм ходом”. Однак, у своїх діях керувався тим, що технічно міг би самостійно дістатися парку, адже якщо в системі тролейбуса є 8 атмосфер повітря, то транспорт вважається придатним для експлуатації, а якщо є навіть 4 атмосфери – я можу самостійно дістатися троейбусного парку, – коментує Михайло.
Раніше чоловік, дійсно, мав дві догани за дисциплінарні порушення – спізнення на роботу. Однак, за його словами, завжди попереджав колег про спізнення.
Чоловік вважає, що його звільнили незаконно й має намір оскаржувати таке рішення керівництва.
– Збираюся притягнути тролейбусний парк до відповідальності. Нехай пояснять справжню причину звільнення. Адже після аварії 13 червня та опублікованих світлин технічного журналу тролейбуса, де зазначалося, що я повідомляв про несправність гальмівної системи ще 7 червня, керівництво викликало мене й заявило, що “такими діями я зганьбив тролейбусний парк на всю Україну”, – зазначає Михайло.
Також водій скаржиться, що й керівництво порушує трудові норми, адже водії на підприємстві працюють по 11 годин вдень, і за цей час мають лише півгодини-годину на обід. Не оснащені на кінцевих зупинках і вбиральні для працівників тролейбусного парку.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter