"Знайдемо твою доньку та зґвалтуємо": жінці з Черкащини погрожують колектори
Реклама
До жительки Ватутіного, що на Черкащині, Інни Литвин ще з минулого тижня телефонують колектори. Вони погрожують знайти та зґвалтувати її доньку. А причиною дзвінків став нібито борг місцевого, з яким родина потерпілих давно вже не спілкується.
Про це повідомляють "Вечірні Черкаси".
Жінка розповідає, що зателефонували якось до неї в середу. Знали всю інформацію про неї та про родину. Називали по імені та прізвищу.
"Запитали, чи знаю я Максима Литвина. Це мій син. Я злякалася. Мабуть, на це й розраховували. Знають навіть, де живу. Говорять, що син є поручителем по кредиту одного хлопця з Ватутіного. Максим колись в одному дворі з ним ріс. Тепер вимагають, аби ми повернули замість нього борг. Пообіцяли неприємності, якщо той хлопчина з ними не зв’яжеться. Ніхто нас не попереджав, що нас вказують поручителями. Навіть той знайомий сина клянеться, що не знає нічого про це", - розповідає Інна.
Після цього дзвінка невідомі почали активно тероризувати містянку. За порадою звернулася до знайомої банківської працівниці.
"Вони набридали. А я прости відбивала їхні дзвінки. Нещодавно йшла додому й зустріла знайому. Вона раніше кредити видавала. Розповіла про ситуацію. Вона здивувалася. Каже, банківські працівники так себе не поводять. Аж тут знову дзвінок з невідомого номера. Якийсь чоловік каже: "Должничары, верните долг по кредиту!" І це все з брудною лайкою. Після цього спілкувалася з керівницею банку. Та пояснила, що злочинці "ламають" базу даних і шантажують людей. Це можуть бути й колектори і навіть засуджені, які сидять за ґратами", - розповідає Інна Литвин.
Минулої середи до жінки знову зателефонували та перейшли до прямих погроз.
"Я прийняла виклик, але послала подалі. Ми нікому нічого не винні.У відповідь почула: "Ти коза! Ми знайдемо твою доньку і зґвалтуємо в різних формах". Я сказала, що номер прослуховується. Рознервувалася і заблокувала цей номер. На щастя, поки ніхто не телефонував знову", - каже Інна.
До поліції заяву писати не хоче. Вважає це марнуванням часу.
Журналістам вдалося поспілкуватися з представниками колекторської фірми. Там про погрози та грубе спілкування нічого не знають. Проте голос чоловіка є схожим на той, що вимагав в Інни Литвин негайно погасити борг.
Звенигородський адвокат Руслан Бабенко все ж радить в таких випадках звертатися по правоохоронців.
"Треба робити аудіо запис і направляти його в поліцію. Такі справи перспективні, якщо їх постійно тримати на контролі. Ці дзвінки, зазвичай, здійснюють професійні колектори, а не засуджені. Не бояться відкрито погрожувати, бо ніхто за них серйозно ще не брався. Через безкарність вони зараз себе вільно почувають", - каже юрист.
Заяви про погрози надходять ледь не щотижня, кажуть у Звенигородському райвідділі поліції. Проте притягнути до відповідальності когось вкрай складно. Довести справжні наміри колекторів неможливо.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter