Зроблено на Черкащині: відбулося відкриття виробництва з переробки сої
Реклама
Виробництво розмістили на потужностях Поташського хлібоприймального підприемства. Сьогодні запустили першу лінію з переробки сої. Це лише старт великого проекту, який хочуть розмістити у Маньківському районі.
Відкриття виробництва проходило біля цеху, що виготовляє 22 тонни на добу. Такі потужності дозволять отримувати близько 2 тонн соєвої олії та 18 тонн жмиха.
За словами генерального директора компанії "Стаміна Агро" Віталія Семарського, навіть у не такий простий є можливість для розвитку.
"Коли ми приймали рішення інвестивути у переробку сої перед нами постало питання вибору регіону. Я особисто об'їздив декілька областей. Черкащину обрали з-поміж Запорізької та Київської областей. Георграфічно це є центр України із хорошими землями. Найголовнішим фактором був ставлення керівництва області до потенційних інвесторів", - зазначив Віталій Семарський.
За словами голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, з двох районів найбільшу активність проявив Маньківський район.
"За бажанням можна творити великі справи. Сьогоднішнє відкриття говорить про потенціал Черкащини. Тим більше, що з року в рік збільшуються посіви сої", - зазначив Юрій Ткаченко.
Голова Маньківської РДА Ігор Віштак зазначив, що в районі намагаються дотримуватися настанови керівнийтва - створити хороший інвестиційний клімат для бізнесу.
"Результати вже є. За перший квартал капітальні інвестиції у сільському господарстві склали понад 46 млн. грн. Це втричі більший показник, ніж минулорічний", - зазначив голова рда та повідомив присутнім інвесторам про те, що є підприємства, які припинили свою дфяльність.
Потому при вході до цеху Юрій Ткаченко, гендиректор та голова Манівської РДА Ігор Віштак урочисто перерізали стрічку та оглянули потужності виробництва.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter