Черкащанам пояснили, чому не можна перекрити опалення у під’їзді
Реклама
Із проханнями вимкнути опалення у під’їздах досить часто звертаються мешканці багатоквартирних будинків у Черкасах. Однак таке прохання не можливо виконати.
Зазвичай співвласники думають, що, зекономивши на опаленні місця загального користування у будинку, вони отримають меншу суму в платіжках за тепло. Однак це – хибна думка.
По-перше, якщо не опалювати під’їзд ізсередини, то це призведе до промерзання суміжних квартир.
– Як тільки вимкнеться тепло на спільних батареях у під’їзді, у сусідніх помешканнях відразу почне падати температура. І залежно від проєкту будинку це можуть бути як спальні кімнати, так і кухні. Тобто бажання не опалювати під’їзд нашкодить самим же мешканцям, – говорить головна інженерка УК "Нова Якість" Катерина Папуша.
По-друге, від перепаду температур на стінах з’явиться пліснява. І тут уже справа не лише в сумах за тепло, а й у шкоді здоров’ю.
"Будинок, а не лише квартири, має бути теплим ізсередини. Тому радимо стежити за тим, щоб усі мешканці дбали про це: зачиняли вхідні двері та вікна на сходових клітинах і не намагалися відключити батареї в під’їздах", - інформують у пресслужбі УК "Нова якість".
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter