Черкаські балачки: "люди-зомбі" та сильні духом паралімпійці
Реклама
Протягом тижня черкащани обговорювали горе-водіїв та відновлення тротуару.
Черкащан, які змагалися на Паралімпіаді у Ріо, відзначили цього тижня в ОДА. Нагадаємо, троє спортсменів повернулися додому з медалями. Як і на олімпійських іграх, першу перемогу національній збірні приніс черкащанин. Богдан Кулініч та Василь Ковальчук отримали сертифікати на суму у 75 тисяч гривень, а Роман Данилюк – на 30 тис. грн.
Житель Черкас Ігор поскаржився на «відновлення» тротуару. За його словами, протягом декількох місяців на розі вул. Тараскова, 16 / вул. Героїв Майдану, 6 (колишня Гайдара) проводилися роботи по заміні труб. Ремонтники зруйнували асфальтний тротуар. Місцеві сподівалися, що його відновлять після закінчення робіт.
«І от тиждень тому яму врешті решт засипали, а вчора "відновили" тротуар. Я не буду коментувати цей жах, я вам просто фото покажу. По тому відрізку дороги щоденно проходять декілька тисяч людей. Адже це дорога до найбільшого магазину в цьому мікрорайоні, до аптек, до зупинки», - повідомив черкащанин.
В оперативній службі міськради чоловікові пояснили, що розкопки проводили КП ТМ «ЧТКЕ». За інформацією керівництва підприємства, благоустрій після розкопок на буде виконаний після пуску опалення. Питання на контролі Управління ЖКГ.
Черкащанин зазначив, що почекає ще кілька тижнів.
Про «людей-зомбі», які керуються лише командами, у мережі повідомила черкащанка Оксана Андрейків. За її словами, на «Митниці» неподалік старої занедбаної зупинки з’явилася нова – з накриттям. Під час негоди жінка стала на новій, але ще офіційно не відкритій зупинці.
«Мене там вже не раз підбирала 33 маршрутка. А тепер мені треба 21-й. От ми ще з одним пасажиром зі всіх змерзлих сил махаємо руками, та 21-й це проігнорував і промчав повз нас. За ним їде 33-й. Зупинився. І неочікувано наздогнав той 21 (бо вони люблять ще й на кожній зупині стояти по 3 хв). Я пересіла. І, чемно так, питаю:"Чому пасажирів не берете?" Водій, очевидно, відчував дискомфорт від «сподіяного», бо відразу зрозумів про що я. Каже : Команди не було там ставати. Я: А для того щоб просто зробити добру справу вам команда потрібна?
«Мабуть, такі забирали в голодних дітей останню картоплину, вивозили з вже вільної України ешелони з грішми на Москву і т.д. От і вимальовується проблемка куди більша зупинки маршрутки біля розваленої лавочки, - резюмувала черкащанка.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter