Черкаські балачки: троянський тролейбус та фініш декомунізації
Реклама
Протягом тижня черкащани обговорювали тролейбусників та браконьєрів.
Через те, що «Черкасиелектротранс» поповнилося азотівськими тролейбусами, на підприємстві почала зростати напруга в робочому колективі. Про це повідомив член Громадської ради при КП "Черкасиелектротранс" Валерій Мироненко.
За його словами, старі, але на ходу тролейбуси ставлять на так звану "консервацію", мотивуючи це тим, що ці тролейбуси будуть чекати нових водіїв, які зараз навчаються у Києві. Але навчається лише 6 осіб, а на консервацію пішло вже близько 20 тролейбусів. Водіїв примусово знімають з машин, де вони працювали по одному і пересаджують на інші тролейбуси працювати в парі. Водії недопрацьовують.
Здебільшого, на консервацію ставлять тролейбуси, які мають більш менш належний стан. Серед них і тролейбус №338, який два місяці тому пройшов "середній ремонт", на якому було встановлено Wi-Fi.
Кількість рухомого складу, незважаючи на 8 тролейбусів "Богдан" Т 701.17 та 15 "БКМ"-321, не збільшується, а навпаки зменшується. Тролейбуси масово ставляться на консервацію.
Цього тижня правоохоронці та громадські активісти «впоювали» браконьєрів, які облаштували на острові біля Свидівка «цех» з переробки живої ради. Чоловіки виловлювали будь-яку рибу і просто на місці її перероблювали.
«Ні для кого не секрет що такі «цехи» працюють на островах весь весняно-осінній період і знайти їх доволі не просто, це потребує великого матеріального і людського ресурсу, але будемо шукати і сумісними зусиллями знищувати, вимагати від «самих справедливих судів і суддів» максимальних покарань, конфіскації всіх знарядь вилову, човнів, двигунів і автомобілів у браконьєрів. Бо тільки болісні матеріальні збитки можуть суттєво зменшити це ганебне знищення нашого з вами Дніпра. Гадаємо, що судді теж іноді купаються в Дніпрі та рибалять, може вони теж замисляться, що вони залишать своїм дітям і онукам (окрім статків)», – наголошують активісти ГО «Автомайдан-Черкаси».
Процес декомунізації на Черкащині добігає кінця. Як повідомляє прес-служба Черкаської облдержадміністрації, голова Черкаської ОДА закликав керівників на місцях ще раз проаналізувати всі топоніми, проїхати районами та перевірити, чи всі пам’ятники комуністичним діячам і відповідну символіку демонтували.
«В Уманському районі лишився ще один пам’ятник Леніну. Там його найближчим часом замінять на пам’ятник Шевченку. Ще маємо в області кілька недемонтованих пам’ятників комуністичним діячам. Те ж стосується і символіки. Ці питання мають бути на особистому контролі керівників на місцях, подекуди маємо неналежну увагу міських і сільських голів», – зазначив під час наради у понеділок Юрій Ткаченко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter