Черкаські діти серед найрозумніших в Україні
Реклама
Міністерство освіти і науки України та Мала академія наук України створили Національний рейтинг навчальних досягнень учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
Основна мета проекту – забезпечення моніторингу наукових досягнень учнів у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів Малої академії наук, всеукраїнських і міжнародних олімпіадах (відображаються лише результати фінальних етапів).
Кожне змагання має свій коефіцієнт, а результат у цьому змаганні – свій бал. Кожний учень, який проявив себе на цих заходах, автоматично потрапляє до рейтингу. Так накопичуються бали, які формують «послужний список» школяра.
Серед 50 перших учнів України – шестеро черкаських розумників. Це Доманіцька Мирослава Олегівна з Тальнівського економіко-математичного ліцею, яка посіла третє (!) місце в цьому рейтингу.
28 місце посів Заболотній Дмитро Сергійович, учень Черкаського фізико-математичного ліцею. Далі наші хлопці розташувалися майже підряд: на 39 місці Ємець Денис Вадимович, на 40 – Луньов Антон Валерійович (він теж з ФІМЛІ), на 43 – Морозов Олександр Сергійович і на 45 – ще один вихованець ФІМЛІ Полосухін Володимир Андрійович.
Звісно, це не всі черкащани. У другій сотні рейтингу їх ще четверо, решта розташувалися нижче.
Щиро вітаємо юнаків та дівчат і їхніх вчителів з такими високими досягненнями.
На сайті можна переглянути не тільки загальнонаціональний рейтинг учня, а й регіональний (залежно від області, яку він представляє на конкурсах). Наприклад, відвідувача сайту цікавить, хто з учнів найсильніший у хімії, в якій області він живе. Завдяки вибору відповідних параметрів потрібна інформація видається на екран.
Також є можливість встановити, який навчальний заклад, хто з педагогів вносить найбільший вклад у розвиток обдарованої молоді.
Такий рейтинг дасть можливість об’єктивно та прозоро визначати кандидатів на присудження премій, стипендій, грантів тощо. Крім того, рейтинг додасть юнацтву мотивацію, адже уможливить порівняння своїх здобутків із досягненнями інших школярів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter