Черкаські лікарі почали частіше оформлювати собі інвалідність
Реклама
За 4 роки кількість працівників галузі охорони здоров’я області, які вперше оформили собі інвалідність, зросла у 2,5 рази.
Країна парадоксів: на Черкащині медики, які самі мали б рятувати своїх пацієнтів від ризику інвалідності, самі активно стають інвалідами. Про це свідчать дані, опубліковані у звіті про роботу Черкаської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України з 2010 по 2015 рік, інформують Новини Черкащини.
Так, у 2010 році вперше встановлено інвалідність у 38 працівників, у 2011-му інвалідність отримали 40 осіб, у 2012-му – 28, у 2013-му – 64, а в 2014-му – 96.
У звіті зазначається, що основними причинами виробничого травматизму є ДТП з вини сторонніх організацій та неуважність постраждалих працівників (падіння).
“Зростання кількості випадків виходу на інвалідність працівників галузі є предметом детального аналізу її стану, перевірки якості проведення медичних оглядів, виконання рекомендацій заключних актів і в цілому заходів із профілактики захворюваності з втратою працездатності, в тому числі стійкої”, – йдеться в обґрунтуванні даних.
Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.
Перевіряючи оперативну інформацію про розповсюдження на території області важкого наркотику – героїну, черкаські оперативники «вийшли» на організовану злочинну групу, яка діяла на території Звенигородського району. Як з’ясувалося, в групу входило троє жителів Черкаської області. Кожен з них виконував окремі функції: найстарший член групи, представник ромської національності, займався постачанням наркотику на територію області. Інший – 57-річний житель Звенигородського району – постачав зілля 55-річному жителю Черкас, який займався розповсюдженням наркотику серед наркозалежних осіб.
Встановивши всіх учасників злочинної групи та провівши контрольну закупку, правоохоронці затримали наркоторговців за місцем їх проживання. Під час проведення санкціонованих обшуків вилучено близько 30 грам героїну, понад 150 грам марихуани, 40 таблеток димедролу та грошові кошти в сумі 92 тисячі гривень, здобуті від продажу наркотичного засобу. Вартість вилученого наркотику на «чорному ринку» складає близько 50 тисяч гривень.
На даний час всіх учасників групи затримано, вони дають покази. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 307 (Незаконне виробництво, пересилання чи збут наркотичних засобів) Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна. Оперативники продовжують працювати над встановленням дилерів, у яких зловмисники купували наркотик за межами області.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter