Черкаських активістів запрошують на дебрифінг
Реклама
Усі, кому не байдужа доля держави і рідного міста, зокрема, можуть долучитися до заходу.
Про це повідомляє Вичерпно.
15 листопада в Черкасах відбудеться дебрифінг на тему “Громадська активність як шлях до особистого успіху”. Організатори заходу — ВГО “Інститут Республіка” та Східноєвропейський університет економіки і менеджменту.
Основна мета заходу: продемонструвати, яким чином громадяни можуть впливати на вирішення проблем; допомогти усвідомити свою роль у розбудові держави; дати знання про практичний досвід; показати, що активна життєва позиція — це шлях до особистого успіху.
Під час дебрифінгу відбудеться онлайн-знайомство з громадськими діячами з різних міст України — Черкас, Києва, Тернополя та Кропивницького, — які розкажуть власні історії успіху, поділяться кращими практиками та досвідом своєї громадської роботи.
У рамках заходу відбудеться презентація посібника “Інструментарій для громадян”, який отримають всі учасники, захоплива дискусія та вікторина з призами.
Наприкінці учасників на кожного чекає неформальне спілкування та частування кавою, чаєм і тістечками з передбаченнями щодо громадської активності.
Захід розпочнеться о 14:00 у відео-конференц-залі Східноєвропейського університету економіки і менеджменту, за адресою: вул. Нечуя-Левицького 16, м.Черкаси.
Довідково. Дебрифiнг (англ. Debriefing – “витягування”, у даному випадку знань від учасників ігрової взаємодії) – це процес перегляду суджень або думок учасників інтерактивного навчання, а також обговорення і порівняння їх вирішення з можливими альтернативами. Процес побудований на взаємодії всіх учасників, включаючи ведучого. Мета в дебрифінгу – не визнавати твердження учасників лише як “вірні” або “невірні”, а максимально “витягувати” інформацію з аналізу ігрового заняття, націлювати учасників підійти до вирішення проблеми з різних точок зору і тим самим дати їм більше можливостей для самостійного вибору дій. У процесі дебрифінгу учасники заняття отримують знання про практичний досвід один одного, тобто отримують можливість вчитися на помилках інших. Саме при такому обговоренні прояснюється сенс зробленого, підводиться риска під завершенням теми і встановлюються інформаційні містки між відомими і новими знаннями, які знадобляться в майбутньому.
Контактна особа: Лелюх Інна- помічник регіонального координатора Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” (ВГО “Інститут Республіка”), тел.: 0976865731
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter