Черкаський автор тріумфував на всеукраїнському літературному конкурсі
Реклама
Черкаський журналіст Назарій Вівчарик став лауреатом “Всеукраїнського літературного конкурсу кращих творів на сільську та аграрну тематику імені Григора Тютюнника”.
Днями в бібліотеці імені Лесі України в Черкасах відбулася презентація збірки, що була видана за підтримки “Аграрної партії України”. Туди увійшли кращі роботи конкурсу із двох категорій: “проза” та “поезія”.
Взяти участь у літературному змаганні міг кожен бажаючих. Головне, щоб надісланий твір відповідав загальній тематиці – аграрній.
Черкащанин Назарій Вівчарик зізнається, що полюбляє писати для себе, але додаткові передумови для участі стала його дружина Діана: Григір Тютюнник виявився її улюбленим письменником.
Тому вже просто не міг зганьбитися перед коханою. З її підтримкою, Назар створив повість під назвою “Скарб”, в якій розповідає про двох друзів, які шукали скарби у селі.
“У вільний час я люблю писати. Загалом, можу назвати це своїм хобі. Тому робота над повістю спочатку відбувалася у легкому ритмі. Однак найбільший тягар відповідальності відчув у той момент, коли вирішив подавати свою роботу на конкурс. Тоді вже було набагато складніше, оскільки розумієш, що твій текст будуть оцінювати члени журі. Тому намагаєшься зробити якомога краще”, - розповідає Назарій Вівчарик.
За його словами, молодим авторам обов’язково слід пробувати власні сили та надсилати свої роботи на різні літературні конкурси.
“Треба чітко розуміти, що ті ж Іван Драч або Андрій Кокотюха не прийдуть і не попросять почитати твої роботи, навіть якщо вони будуть написані геніально. А так є можливість почути думку авторитетних літераторів про твої твори”, - зазначив Вівчарик.
Заступник голови “Аграрної партії України” Денис Марчук переконаний, що такі конкурси є справжнім майданчикам для молодих творчих людей показати свій потенціал.
“На жаль, для нинішньої влади нині не модно інвестувати в розвиток молоді та культури. Тому єдиним шансом для розвитку залишаються меценати, яким небайдуже, якою буде Україна та її інтелігенція у недалекому майбутньому. Тому ми обов’язково будемо продовжувати проводити конкурс імені Григора Тютюнника, щоб підтримувати талановитих авторів”, - зазначив Денис Марчук.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter