Черкаський лікар об’єднує "рок-музикантів"
Реклама
Центр самодіяльної творчості для молоді "Черкаська Рок-Студія" створив Олександр Шиленко, лікар-анестезіолог Третьої черкаської міської лікарні швидкої медичної допомоги. Функціює вона як благодійна організація, що об’єднує музично обдаровану молодь та тих, для кого музика стала потребою життя.
Про це повідомляє газета "Черкаський край".
"Випробування у людей бувають різні. І не тільки фізичні — від хвороб, травм тощо. Буває ще й духовна невдоволеність, від якої людині теж не легше. Особливо ж це притаманно молодіжному середовищу, яке в сучасних умовах безробіття, бідності не може себе реалізувати ні в професійному, ні в творчому плані. Звідси — пошук замінників отій пустоті, яка утворюється в душі: алкоголь, наркотики, злість на весь світ тощо.
Я — не роботодавець і допомогти з працевлаштуванням не можу. Але об’єднати музично обдаровану молодь, дати їй можливість розвивати свої здібності — це в моїх силах. І не має значення, якого рівня ці музиканти — початкового, чи з музичною освітою, головне, що ці юнаки й дівчата, та й представники дещо старшого покоління, отримують змогу займатися улюбленою справою, спілкуватися як однодумці", —говорить чоловік.
Олександр Шиленко розповідає, що почалося усе зі створення майже десять років тому благодійного фонду "Християнський фестиваль мистецтв "Зірки Давида". Одним із перших заходів, проведених благодійною організацією, став конкурс барабанщиків, який організували в Черкаському музичному училищі №1. Такий захід привернув значну увагу молоді й дорослих.
"Ми поставили собі за мету створити Центр самодіяльної творчості молоді. І навіть місце для нього вибрали — приміщення в дитячому парку, де б діяли клуби за інтересами, була зала для проведення концертів, кімнати для роботи з аудіоматеріалами, літературою, Інтернетом. Але — не склалося. Все почало впиратися в кошти — саме той "камінь спотикання", який стоїть сьогодні на перепоні багатьом ідеям.
Сьогодні ми маємо приміщення, в якому за підтримки інвесторів зроблено сучасний ремонт, відповідно до вимог щодо замірів шуму, що й підтверджено відповідними документами. Маємо зараз іншу назву: благодійна організація "Благодійний фонд "Черкаська Рок-Студія" — це ближче до теперішнього покоління молоді. І хоча офіційного статусу Центру самодіяльної творчості молоді у нас нема, але, по суті, діяльність студії відповідає його завданням: відлученню підлітків і молоді від вулиці, створенню умов для реалізації їх музичних обдарувань", — розповідає Олександр Шиленко.
Черкаська "Рок-студія" вчить працьовитості, повній віддачі своїй справі. Такі риси характеру, на думку організатора центру творчості, знадобляться молодим людям у подальшому житті.
"Ми за те, щоб талант кожної молодої людини був реалізований. Тож для тих, хто прагне займатися музикою, наші двері зажди відкриті. І наше музичне обладнання — не для виставки, воно — для роботи, втілення мрій молодої людини в життя", — говорить чоловік.
"Рок-студія" вже об’єднує в собі кілька груп музикантів, які грають власну музику. Однак їх виступи, здебільшого, відбуваються лише на концертному майданчику в приміщенні організації. Олександр Шиленко переконаний, що ці виступи зацікавили б жителів Черкас, об’єднавши всіх музикою.
"Нам взагалі необхідні клуби за інтересами для молоді — молодіжні театри, образотворчого мистецтва, вокальні тощо. І обов’язкового — відкритий простір для реалізацій цих талантів, щоб громада бачила, оцінювала, підтримувала ці молоді обдарування, а не стояла осторонь успіхів і проблем нового покоління. Тож якщо ми сьогодні говоримо про розвиток місцевого самоврядування, то його успішність залежить не тільки від влади чи окремих активістів, а від того, як ми залучатимемо до цього процесу всіх небайдужих і зацікавлених людей. І передусім — молодь", — запевняє Олександр Шиленко.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter