Омбудсмен розповів про нову гру "Червона сова" та її страшні наслідки для киянки, яку знайшли на Черкащині
Реклама
В Україні з'явилася нова суїцидальна гра "Червона сова", яка діє за принципом "Синього кита". Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба стурбований появою інтернет-гри "Червона сова", що пропагує самогубство.
Про це правозахисник зазначив у себе на сторінці у Facebook.
За словами Кулеби, правила гри такі: спочатку дітей заманюють в гру. Надсилають їм посилання, за яким потрібно перейти (воно ніби викидає помилку). Але завдяки цьому посиланню "куратори" дізнаються орієнтовну адресу, де проживає учасник. А потім, якщо дитина відмовляється виконувати якесь завдання – її шантажують, що знають адресу і приїдуть до неї на "розбірки".
Одні з основних завдань – постійно бути online, моментально відповідати на повідомлення кураторів, які вони надсилають 24/7, а також, дивитися психоделічні відео посеред ночі (після цих відео дорослому можна посивіти, вже не говорю про те, що відбувається з психікою дітей). А ще аудіо з "потойбічного світу".
В Україні "Червона сова" ледь не вбила 14-річну Леру з Києва.На наступний день після зникнення, дитину знайшли в Умані. Знайомі дівчини повідомили, що вона була у відчуженому стані, з порізами на руках, повністю розібраним на деталі телефоном і інструкцією у кишені для подальших дій.
За попередньою інформацією, поліція підозрює, що причиною стала гра "Червона сова".
"Батьки, звертайте увагу на поведінку дітей. Основні поведінкові ознаки участі дитину у "групах смерті" такі: відчуженість; втома ; постійно хоче спати; сидить в мережі посеред ночі; з’являються порізи на руках
Якщо ви помітили ці прояви у дитини, то відразу починайте довірливу розмову. Запевніть, що ви допоможете їй вийти з гри і захистите від наслідків. Якщо дитина не йде на контакт – зверніться до психолога", - наголосив правозахисник.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter