Для важких хворих на коронавірус дві лікарні Черкас обладнали системою подачі кисню
Реклама
У Черкаській інфекційній та Першій міських лікарнях вже змонтували систему киснепроводів, встановили кріоциліндри та промили систему подачі кисню до кожного ліжка в палаті. Одночасно по 20 пацієнтів у кожній лікарні зможуть бути підключені до цієї системи.
Про це інформує прес-служба управлінської компанії “Нова якість”.
Життєнеобхідний кисень для 40 пацієнтів
Роботи з пошуку обладнання стартували у перші дні, ще коли навіть не було зафіксовано жодного випадку захворювання в області і тільки виявляли перших інфікованих в Україні.
– Ми розуміли, що вірус не омине нашу область та місто. Тоді проконсультувавшись із медиками, управлінська компанія “Нова якість” взялася за масштабний проект: придбання, монтаж та запуск системи подачі кисню, - говорить засновник групи компаній “Нова якість” Андрій Бортник. - Було очевидним, що процедурні процеси із пошуком коштів, закупівлями тощо, лише гальмуватимуть процеси. Однозначно, як соціально відповідальна компанія, ми взялися за ті роботи, які можемо виконувати власним коштом та силами.
Ці важливі системи подачі кисню у медустанови вартували підприємству близько 900 тисяч гривень. Для лікарень група компаній “Нова якість” виконала усе безоплатно. Сьогодні системи вже змонтовані, обладнання має відповідні сертифікати. До робіт залучили профільну компанію.
– Ми виконували монтаж кисневого трубопроводу для Першої міської та інфекційної лікарень Черкас, - говорить керівник підприємства “Укрпромхолод-Сервіс” Віктор Данілов. - Спочатку визначили місце монтажу трубопроводу з дотриманням усіх стандартів. Потім пробили отвори у стінах під монтаж трубопроводів, встановили кисневі вентилі до приборів індивідуальної вентиляції легень. Після спайки було випробування системи тиском, промивка спеціальним розчином із подальшим аналізом системи для здачі в роботу під заповнення киснем.
Знезаражувальні рамки
Окрім того нині група компаній “Нова якість” виготовляє знезаражувальні рамки для медичних установ Черкас. Півтора тижні тому першу таку конструкцію встановили в інфекційній лікарні. За словами директорки “інфекційки” Світлани Волгіної, вона знаходиться на межі “червоного коридору” та “сірої зони”. Тут знезаражують поверхню комбінезону працівники, які контактують з хворими на коронавірус.
Сьогодні ми встановлюємо ще одну рамку в інфекційній лікарні на прохання медиків, ще по одній - на станції швидкої допомоги та у Третій міській, - говорить Андрій Бортник.
Дезінфекція
З перших днів компанія обробляла громадський транспорт, зупинки, автомобілі таксі. Згодом перелік об’єктів розширився: будинки, магазини зв’язку, приміщення поліції. Потім під’їхали автомобілі різних служб: газова, патрульна, швидкі, аварійні бригади тощо. Разово на вимогу міської комісіз з подолання НС промили дезінфекційним розчином дороги, тротуари, площі та прибудинкові проїзди в Черкасах.
Як нині відбувається дезінфекція
– Приміщення будинків, садочків, лікарень та інші ми обробляємо на прохання комісії, адже щодень це робити забракне ресурсу. Окрім того ефективність таких дій мінімальна. Щодо пісочниць, спортивних майданчиків. На карантині заборонено їх відвідувати, по-перше. Окрім того разова обробка неефективна. Тому черкасцям краще залишатися вдома та дотримуватися карантинних заходів, - говорить засновник групи компаній “Нова якість” Андрій Бортник.
Тролейбуси та маршрутки, які перевозять певні категорії людей компанія знезаражує щоденно. Це ж стосується і автівок таксі, поліції, швидких та іншого приватного транспорту. Роблять це з 17.00 до 20.30 за адресою Смілянська, 145.
Для чого точково дезінфікуємо будинки, медичні установи тощо? Йдеться про знезараження поверхонь у приміщеннях, де були хворі на коронавірус, або ж є підозра. Для прикладу: учора такі роботи виконали у приміщенні неврологічного відділення Третьої міської лікарні. Його закрили через масовий спалах коронавірусу (кілька десятків хворих як серед пацієнтів, так і медперсоналу).
За словами завідуючої неврологічним відділенням Наталії Яковлевої, силами медзакладу обробка проводилася, але аби посилити ефект, звернулися до управлінської компанії.
Сьогодні дезінфектори “Нової якості” знезаражуватимуть на прохання медиків і приміщення терапевтичного відділення у Третій міській лікарні. У компанії наголошують, усі перелічені роботи коштували компанії майже 1,5 мільйони гривень. Виконали їх для міста абсолютно БЕЗОПЛАТНО. А припущення та маніпулятивні висловлювання частини депутатського корпусу мають лише популістичний характер.
Для виконання усіх цих робіт задіяно десятки наших працівників. Усі вони поруч із медиками ведуть тиху боротьбу з вірусом. Ми голосно не кричали про підтримку компанії, але зараз вважаємо за потрібне пояснити політикам, що у цій ситуації нести нісенітниці - це ображати насамперед тих, хто зараз працює задля подолання недуги, - говорить Андрій Бортник.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter