Донеччанка створює незабутні свята для черкаських дітлахів
Реклама
Жителька Донецької області Вікторія Фещенко була вимушена покинути домівку у 2014 році. Разом із родиною переїхала до Черкас та почала думати про власний бізнес.
Про це повідомляє Прочерк.
Як повідомили у Черкаському міському центрі зайнятості, по допомогу в пошуку роботи Вікторія звернулася до них. Фахівці центру запропонували жінці відвідати серію тренінгів та семінарів по започаткуванню підприємницької діяльності. Отримані під час інформаційно-консультаційних заходів рекомендації та поради стали для Вікторії реальним поштовхом та мотивацією до рішучих дій з розвитку власної бізнес-ідеї. Тому вже невдовзі за направленням служби зайнятості вона закінчила навчання за напрямом «Підприємництво та бізнес-планування», успішно захистила бізнес-план на тему: «Надання послуг з організації свят» і незабаром отримала одноразово допомогу на відкриття власної справи.
«Провівши моніторинг моїх конкурентів, яких до речі немало в місті, зрозуміла, що моя справа буде мати певний попит на ринку надання послуг населенню. Адже свята відбувається щодня, особливо, коли це стосується малечі», - відзначила молода підприємиця. Вона пояснила, що на сьогодні її спільний з чоловіком бізнес називається «ВіВа Праздник!»: «Мене звати – ВІкторія, мого чоловіка – ВАлерій - ось і вийшла така позитивна назва. Нас тішить наш успіх… Маємо вже достатньо велику базу клієнтів, які радять саме нас своїм рідним і знайомим. Ми бачимо, як сяють очі у дітей, коли до них на свято приходять «мультяшні» герої в яскравих костюмах і влаштовують справжній феєрверк емоцій, помічаємо задоволені усмішки батьків, чуємо багато добрих слів про нашу роботу. І саме це надихає нас не зупинятися, а працювати далі, вкладати отримані гроші в нові костюми, реквізит та інше».
А для всіх, хто має намір відкрити власну справу подружжя радить пам’ятати, що «Бізнес не завжди гарантує постійний та сталий прибуток, але якщо повністю віддавати себе справі, бути відповідальним, тримати все під контролем, то можна уникнути значних труднощів та ризику.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter