"Книжковий маестро" запрошує містян на три травневі зустрічі
Реклама
По закінченні першого в Черкасах книжкового фестивалю, у місті стартує письменницький марафон. ГО «Книжковий маестро» спільно із «Книжковим Арсеналом» організовує одразу три масштабні мистецькі зустрічі.
Про перекладацьку майстерність для дітей розповість Наталія Ясіновська – письменниця, перекладачка і блогерша, яка зараз живе у США. «Я пишу й перекладаю про дітей і для дітей. Дві мої донечки – мої перші читачки/слухачки. Хочу познайомити вас із Лізкою Мармизко, Джуді Муді, Обрі та іншими цікавими дівчатами з книжок, які я перекладала чи писала. Незабаром зустрінемося!» – говорить Ясіновська.
Зустріч відбудеться 17 травня:
9:15 - Черкаська спеціалізована школа №31,
11:00 - Бібліотека-філія №2 для дітей Черкаської міської ЦБС,
14:00 - Обласна бібліотека для дітей.
Вхід на заходи вільний.
21 травня вперше до Черкас приїде Віктор Морозов – автор найшвидшого перекладу «Гаррі Поттера», який прочитали українці. А ще – досвідчений перекладач книг Роальда Дала, Пауло Коельйо та Ернеста Гемінґвея, засновник першого українського рок-гурту, співак та композитор. Гість приїздить у межах Фестивалю інтелекту «IQ Fest. Be Smart», який організовує ЧІГРА Інтелектуальна спільнота Черкас.
У неділю о 12-тій годині в художньому музеї пан Морозов розповість, чому хотів перекласти ім’я Гаррі Поттера як «Грицько Гончар». Ідея події – актуалізація теми читання та обізнаності серед молоді. Друга частини зустрічі – це інтелектуально-розважальна гра «#Fantasy_World» на тему мистецтва та творчості, яку організовує ЧІГРА.
Вже 23 травня черкасці зможуть поговорити з «Ватником». До міста із презентацією книги приїздить Олег Панфілов - професор Державного університету Ілії (Грузія), автор 37 книг, 9 фільмів і більш ніж 5 тис. публікацій, екс-директор Центру екстремальної журналістики (Росія), директор московського бюро американського комітету захисту журналістів.
О 18.30 у Художньому музеї Олег Панфілов представить черкасцям нову роботу від видавництва «Мандрівець» – книгу «Розмова з Ватником». Видання є продовженням книги «Антирадянські історії». Тут автор пробує пояснити звідки з’явилися «ватники», хто вони такі та як мислять.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter