Резонансні випадки, які траплялися із депутатами Верховної Ради від Черкащини
Реклама
Народні обранці не лише працюють у Верховній Раді чи на окрузі, а часом опиняються у епіцентрі скандалу чи резонансу.
У добірці Zmi.ck.ua цікаві факти та курйозні випадки, що траплялися із народними депутатами від Черкащини із часу їхнього обрання до парламенту.
Олег Петренко, виборчий округ № 194
1. Народного депутата Олега Петренка явно недолюблює адміністрація соціальної мережі Facebook. Інакше важко пояснити, чому сторінку нардепа декілька разів блокували. Офіційна причина – публікація символіки батальйону спецпризначення “Азов”, рядовим якого деякий час був Петренко.
Володимир Зубик, виборчий округ № 195
1. Володимира Зубика одного разу журналісти зловили на кнопкодавстві.
2. Журналісти “Радіо Свобода” виявили, що компанія з орбіти народного депутата незаконно зводить житло на проспекті Космонавта Комарова у Києві. Ділянку виділили під церкву, а зводять житловий комплекс.
Геннадій Бобов, виборчий округ №196
1. За інформацією видання "Голос", нардеп "тероризує" черкаських фермерів. Нібито через одного з найбільших орендарів земель на Черкащині, пенсіонерів виганяють з поля або у суді вимагають продовження оренди.
2. Геннадій Бобов увійшов до п’ятірки найбагатших нардепів Верховної Ради за версією "Опори". Його статки налічують понад 55 млн. грн. У рейтингу він посідає четверте місце.
Владислав Голуб, виборчий округ №197
1. Навесні 2015 року народний депутат неоднозначно виступив перед випускниками Черкас. У соцмережах тодішній мер Сергій Одарич повідомив, що Владислав Голуб назвав їх гумусом. Після чого нардеп пояснив, що мав на увазі родючий шар землі, з якої проростають рослини. І стосувалося це покоління обранця, а не випускників.
2. Осінью 2015 року Владислава Голуба обрали на посаду очільника Федерації футболу в Черкаській області. Хоча саме обрання було із скандальним відтінком. Особливо серед місцевої футбольної спільноти, яка неоднозначно сприйняла нового очільника футболу регіону.
Сергій Рудик, виборчий округ №198
1. Найгучнішою подією у роботі Сергія Рудика стало його викрадення у 2014 році. Тоді нардеп був головою Державного агентства земельних ресурсів. Окрім того, посадовця невідомі відправити в зону АТО. Потому Кабмін звільнив Рудика з посади, не пояснюючи причину ЗМІ.
2. На своїй сторінці у соцмережах народний обранець періодично “звітує” про здоровий спосіб життя та “хизується” хорошою фізичною формою.
3. Нардеп відомий своїм протистоянням з Прем’єр-міністром України Арсенієм Яценюком. Одного разу просто у стінах Верховної Ради нардеп мітлою "виганяв" опонента.
А у сесійній залі Рудик запитав у керівника Уряду, коли ж він піде у відставку. Яценюк відправив нардепа “гуляти”. Пізніше про своє запитання Рудик “прозвітувався” через смс, що і зафіксували уважні журналісти.
Валентин Ничипоренко, виборчий округ №199
1. Активісти руху “Чесно” запідозрили у кнопкодавстві і Валентина Ничипоренка. На одному із засідань нардеп під час голосування прикривав руку піджаком.
2. А вже на іншому пленарному засіданні діяв взагалі без “прикриття”.
Антон Яценко, виборчий круг №200
1. Одним з найскандальніших нардепів є Антон Яценко. За інформацією проекту "Слово і діло", Яценко – фігурант не одного журналістського розслідування у справах зловживань із тендерними закупівлями, автор сумнівних схем із оцінки вартості земельних ділянок. Останнім часом нардепа часто ловлять «на гарячому» під час голосувань у Верховній Раді. Антон Яценко не соромиться кнопкодавити і цілком нормально до цього ставиться.
2. Напередодні цьогорічних місцевих виборів прес-служба нардепа поширила відео, у якому діти дякують за нові вбиральні у музичних школах декількох районів. При чому про свої враження від умов вони розповідають безпосередньо у вбиральні.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter