"Ми розплатилися тарифами, пенсією, а потім заплатимо землею", - Дмитро Добродомов у Черкасах
Реклама
Сьогодні, 25 жовтня, у Черкасах відбулася зустріч місцевих жителів із лідером політичної партії “Народний контроль”, народним депутатом Дмитром Добродомовим. Під час розмови з черкащанами відомий політик дав власну оцінку політичній ситуації, яка нині панує у Верховній Раді, та розповів про плани.
Спілкування з небайдужими до політичної ситуації в країні проходило у формі діалогу. Кореспондент Zmi.ck.ua виокремлює основні тези народного депутата, які він висловив, відповідаючи на запитання черкащан.
1. На думку політика у Верховній Раді України забагато депутатів. "Я є автором законопроекту про те, що депутати мають право лише дві каденції бути депутатами", - зазначив Дмитро Добродомов.
2. "Перша проблема, яку треба вирішити – це дуалізм влади. Адже у нас Президент призначає губернаторів, губернатори відповідають за економіку, тобто звітуються Прем’єр-міністру, якого призначає Верховна Рада як у парламентсько-президенстькій республіці", - зазначив нардеп. За його словами, через те, що незрозуміло розподілені повноваження постійно виникають конфлікти між Президентом і Прем’єр-міністром.
3. "Нинішня влада відрізняється від попередньої лише тим, що є розумнішою, хитрішою і знає англійську мову. Працюють ті ж схеми, щоб мати ручний уряд. Пенсійна реформа – це завуальована форма, за якою підняття пенсії і так мало відбутися, індексація мала відбутися. Ми по суті підняли пенсійний вік через пенсійний стаж і "викинули" з пенсійного фонду станом на сьогодні близько трьох мільйонів пенсіонерів і на майбутнє приблизно 40-50% тих, хто мали ними стати", - сказав Дмитро Добродомов.
4. Улюблені способи влади діставати гроші з кишень народу, а не шляхом підняття економіки. "Ми розплатилися високими тарифами й розплатилися зараз пенсіями. Далі будемо розплачуватися землею. Наразі це питання серйозно стоїть у парламенті. Економіку підняти не виходить. Вони друкують гроші, саме тому відбуваються інфляційні процеси", - сказав депутат.
5. Відповідачи на запитання черкащан, як саме вони можуть вплинути на політичну ситуацію в країні, політик зазначив, що потрібно об’єднувати та аналізувати дії народних обранців й віддавати свій голос на виборах за гідних кандидатів.
"Чому сьогодні у Верховній Раді є люди-кнопки? Вони просто приходять, коли треба тільки й тиснуть на кнопки і це вся їхня робота. Чому ми Яценюку даємо 22% на виборах. Ми ж можемо аналізувати? Мені, наприклад, за себе не соромно, подивіться усі ініціативи, голосування", - сказав нардеп.
6. Окрім вищесказаного, політик навів приклад, коли волонтерка, яка під час подібної зустрічі з нардепом критикувала владу за байдужість до проблем безпритульних собак, стала депутатом і наразі опікується цим питанням.
"Я ніколи не задумувався про проблеми безпритульних тварин. І в неї запитав, ви знаєте, що потрібно робити і чи ви зможете це зробити? Вона відповіла: "Так, я десять років займаюсь цими питаннями". Я запропонував їй стати депутатом від нас, вона спочатку відреагувала так, ніби це неможливо і врешті зараз є депутатом. Мені також колись казали, що я не зможу стати нардепом", - розповів Дмитро Добродомов.
7. На запитання з ким народний депутат готовий об’єднатися, політик відповів, що в коаліції бачить ті політичні сили, які долучилися до акції 17 жовтня. "Це ВО "Свобода", ПП "Об’єднання “Самопоміч", "Рух нових сил", "ДемАльянс", "Батьківщина", Анатолій Гриценко. Проте, звичайно, у мене багато до кого є запитання», – підсумував Дмитро Добродомов.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter