На стадіоні на Черкащині "похазяйнували" вандали
Реклама
Нещодавно у Катеринополі було вчинено черговий акт вандалізму на території стадіону "Колос". Невідомі виламали ворота, пошкодили секцію огорожі, поламали лавочки.
Про це поовідомляє vikka.ua з посиланням на "Вісті Черкащини".
"Те, що могли, ми відремонтували відразу ж, на другий день: ворота, огорожу, двері до коментаторської, розповідає директор Катеринопільської спортивної школи Володимир Король. – Ці двері були з ролет, тепер ми приварили решітку. Добряче витратились на металопрофіль. Однак побиті пластикові стільці ми відремонтувати не в силі. Потрібно купувати нові. За два рази наші хулігани розбили близько півсотні стільців. Зараз одне таке крісло коштує десь 300-350 грн. (залежно від виробника). Отже, загалом виходить понад 15, 17 тисяч гривень".
Король розповідає, що катеринопільське футбольне поле – одне із кращих в області (окрім полів самих Черкас). Але місцеві шибайголови ним не дорожать. Час-від-часу по ньому гардесують то скутерами, то мотоциклами, то машинами, не цінуючи ні коштів, вкладених у стадіон, ні праці людей, які його обслуговують. А тим часом лише один кілограм газонної трави для футбольного поля коштує 100 гривень. Загальна площа стадіону 22 тис. кв. м. Усю її, а також частину території біля Будинку культури, обслуговують лише два робітники: обкошують, прибирають, поливають траву, де необхідно, фарбують, білять.
"Буває, з одного боку викосили, а з іншого вже трава піднялась. Роботи вдосталь. А тут ще доводиться пляшки щоранку збирати, розбите та поламане ремонтувати. Безкарність породжує вседозволеність", − нарікає посадовець.
Зі слів директора спортшколи, поліція обіцяла посилити патрулювання стадіону. Але, з погляду фахівців, найоптимальніше було б закрити доступ до об’єкта хоча б у темну пору доби − з 22-ої до 6-ої години. А також забезпечити його охороною, сторожами. Ще краще, аби батьки не відпускали дітей без нагляду гуляти після десятої вечора.
До слова, власником стадіону є районна рада. Він стоїть на балансі спортивної школи. Зараз у спортшколі працює 5 тренерів, які займаються з дітьми футболом, настільним тенісом та легкою атлетикою.
Зауважимо, стадіон – об’єкт, який не кожна сільська громада може собі дозволити. Окрім проведення експертиз, виготовлення проектно-кошторисної документації, саме спорудження (недавно підраховували в Єрках) коштуватиме понад 5 мільйонів гривень.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter