НМТ-2022: як відбуватиметься тестування на Черкащині
Реклама
У Черкаській області національний мультипредметний тест будуть здавати 6 177 осіб.
Про це під час пресбрифінгу повідомив начальник Управління освіти і науки Черкаської ОВА Валерій Данилевський, інформує кореспондент ЗМІ.сk.uа.
Нагадаємо, що через бойові дії в Україні, які розпочала росія, 24 березня Верховна рада скасувала державну підсумкову атестацію у формі ЗНО. Цього року випускники складатимуть національний мультипредметний тест із використанням комп’ютерних технологій.
Вони будуть робити це протягом трьох сесій: основної, спеціальної та додаткової.
Загалом на Черкащині буде функціонувати 23 екзаменаційні центри, де й буде відбуватися тестування. Центри будуть розташовані в 12 округах.
Учасникам національного мультипредметного тесту з міркувань безпеки рекомендовано не розголошувати адреси екзаменаційних центрів, у яких вони цього року складатимуть тести.
Як відомо, учасники основної сесії національного мультипредметного тесту отримали запрошення на тестування. У запрошенні зазначено дату, час і адресу проведення тестування.
"Центри будуть працювати не в один день і не в один час. Пункти будуть малочисельні. Це потрібно для того, щоб усіх можна було швидко евакуювати в укриття за потреби", - сказав Валерій Данилевський.
Основна сесія розпочнеться з 18 липня та триватиме до 10 серпня. Перша зміна буде працювати з 10 години, а друга з 15:00 години.
Додаткова сесія запланована на 16 серпня й триватиме до 20 серпня. У всіх центрах або поряд із ними є укриття. Тому, якщо під час тестування буде повітряна тривога, то його перервуть. Учасникам скажуть піти до укриттів.
"Укриття обладнанні всім необхідним, якщо буде потреба перебувати там тривалий час. У цьому році від учасників не будуть вимагати серйозних документів, чому вони не змогли прибути на основну сесію. Ми розуміємо, що зараз у всіх можуть бути різні причини й взяти довідку про це може бути складно", - сказала директор Київського регіонального центру оцінювання якості освіти Світлана Сакаєва.
У кожному центрі створено до 55 робочих місць, обладнаних технікою. Роботу центрів забезпечуватимуть 192 особи. Усі вони пройшли навчання для цього.
Світлана Сакаєва додала, що вступники будуть здавати тестування з української мови та літератури, математики та історії України. Виділено на тестування 120 хвилин. Починати виконання завдання можна з будь-якого блоку.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter