Навушники TWS – сучасний погляд на відтворення звуку
Реклама
Використання в навушниках технології TWS (True Wireless Stereo) для багатьох виробників стало звичним.
Суть такого інструменту в тому, що між собою навушники працюють за протоколом Bluetooth і лише один із них підключається до джерела звуку.
Потім формується два потоки та перехід звуку на обидва навушники. Вони компактні, практичні та відрізняються високою якістю звучання.
Для зберігання та перенесення навушники доповнюються захисним чохлом. Ознайомитися з різними варіантами девайсів можна за посиланням https://comfy.ua/ua/nayshniki/connect_type_naushniki__tws-polnostju-besprovodnye/, де є достатньо варіантів на вибір. Захисний кейс працює як док-станція, забезпечуючи навушникам додаткове заряджання для підвищення часу автономної роботи.
Різновиди навушників TWS
Виробники пропонують кілька спеціальних категорій девайсів під різні умови та особливості використання:
1. Спортивні. Оснащуються спеціальними датчиками, щоб підвищити якість тренувань. Надійно утримуються у вухах, щоб унеможливити втрату навушників. Є захист від вологи, а також підвищений рівень захисту від забруднень;
2. Універсальні. Відрізняються простим виконанням, автономна робота підвищена, а також девайс захищений від пошкоджень. Деякі виробники оснащують навушники внутрішньої пам'яттю до 4 Гб, щоб зберігати музичні композиції;
3. Для музики. Навушники відрізняються високоякісним виконанням та застосуванням інновацій у відтворенні музики. Вони виконані у вигляді вакуумних затичок.
Подібний аксесуар дуже зручний, він невеликих розмірів і його з легкістю можна помістити в кишені. Корпус виготовляється із міцного металу або пластику, внутрішні деталі відрізняються високою якістю та довговічністю навіть при механічному впливі.
Дизайн найрізноманітніший і залежить від виробників. Використовуються чорні, білі, рожеві, сині та інші відтінки, що урізноманітнюють навушники. Ергономічність досягається за рахунок правильної форми вкладишів, виключаючи проблеми з випаданням.
Як вибрати навушники?
Насамперед враховується форм-фактор, тому що вони можуть бути у вигляді вкладишів або вакуумними. У другому випадку вони вставляються у вушний отвір і цим вважаються найбільш стійкими, а ймовірність випадання мінімальна. Як додаток може бути встановлений мікрофон, що перетворює навушники на повноцінний переговорний пристрій.
Іноді на навушниках встановлюються кнопки або сенсорна панель, за допомогою якої можна приймати дзвінки, відхиляти або змінювати рівень гучності. Автономність навушників до 5 годин, а за наявності кейсу сягає 20 годин. Частота від 6 до 20 000 Гц, чого достатньо для людини.
Виробники навушників
Одні з найвідоміших навушників – це Apple Airpods. Вони відрізняються високою якістю та в цілому частотою звуку, ідеальними басами та ергономічною формою. JBL також лідирують у своїй ніші, пропонують компактні навушники різних модифікацій. Huawei – китайський виробник навушників бюджетного та середнього цінового сегменту. Це лише невелика частина виробників. Кожен із них дає на свою техніку гарантію.
*партнерський матеріал
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter