Інтригуючі пропозиції та "бабушки". 7 висновків із сесії Черкаської міської ради
Реклама
Емоції пройшли, а факти залишилися. Zmi.ck.ua виокремлює основні уроки із сесії Черкаської міської ради.
1. День пропозицій. Саме так можна назвати діяльність черкаських депутатів, які за півтори години зуміли ухвалили рішення аж з одного питання порядку денного. Проте народні обранці вдосталь навносили пропозицій. Причому їх було стільки, що не заплутатись зумів би хіба що, мабуть, Ейнштейн.
2. Навіть Сергія Одарича по-людськи не зуміли звільнити від депутатських повноважень, які він останні півроку не встигав виконувати через зайнятість на роботі. Тепер колишньому керівнику Черас залишилося ще почекати до наступної сесії.
3. 50 відтінків сесійного. ProZorra боротьба вийшла на таку фінішну пряму між секретарем міської ради та представниками громадськості, що розмови відбуваються вже на рівні “бабушок”, “дєдушок” та не до кінця зрозумілих ігор, які потім можуть відбутися. Що ж тоді буде далі?
4. Черкаському активісту Володимиру Друмашко представники міської влади створили такий гарний промоушн, що він після сесії тепер міг би із легкістю взяти участь у виборах Президента США.
5. Хоча йому слід бути обережним, оскільки міський голова може не тільки міцним словом описати ситуацію із ОСББ та черговими “бабушками”, яких активіст начебто обібрав.
6. Загалом поняття “піар” настільки часто лунало на сесії, що могло виникнути відчуття, що присутні знаходяться на тренінгу із використання прийомів реклами. І далеко не у всіх випадках спікери використовували це поняття у правильному сенсі. Особливо кумедно про піар/не піар було чути від керівника тролейбусного парку.
7. І все-таки негарно, коли під час виконання гімну України громадські активісти кричать “Ганьба”. Навіть якщо рішення було прийняте скандальне та не влаштовуюче їх.
P.S. У хвилі різноманітних тендерів, корупції, звинувачень, політики, популізму ми часто забуваємо про те, що є щось набагато важливіше. Це здоров’я, особливо наших дітей.
Хлопчика звуть Тимофій. У нього рідкісна хвороба, яку потрібно лікувати.
У матеріалі використане фото Ігоря Єфімова, відео Назара Вівчарика.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter