Позитивні новини із Черкаської області: коли навколо є і перемоги
Реклама
Редакція видання Zmi.ck.ua продовжує рубрику, присвячену виключно позитивним новинам Черкас та області.
Давайте уважно подивимося навкруги і зрозуміємо, що навколо не лише #zrada.
У черкаському Будинку культури зробили сучасну залу. Відремонтоване приміщення поки ще не відкрили. Глядацьку залу в будинку культури ім. І. Кулика поступово оновлюють. Як повідомив заступник директора департаменту освіти і гуманітарної політики Ігор Волошин, вже встановлені нові крісла. Окрім того, в будинку культури відремонтували туалети. А вже наступного року планують оновлення холу.
Відбулося урочисте відкриття військової кафедри на базі ЧНУ ім. Богдана Хмельницького. Студентів навчатимуть, як командирів механізованих підрозділів Сухопутних військ та психологів. Завідувач військової кафедри Валерій Монастирський розповів, що навчатимуться 120 студентів, 20 з яких становлять дівчата. Кафедра забезпечена власним бронетранспортером. Після проходження всіх навчальних дисциплін студенти отримають диплом бакалавра з основної спеціальності і диплом молодшого лейтенанта.
Черкасець Дмитро Проценко пройшов модельний кастинг і потрапив до міжнародного конкурсу FRESHFACE. Хлопець увійшов до ТОП-10 молодих моделей світу, які мають хороші перспективи. Дмитро навіть очолив цей рейтинг завдяки хорошим рекомендаціям від дизайнерів одягу та значній підтримці від черкащан.
Навесні на багатоповерхівці у Черкасах з’явиться перший мурал. Картину планують створити на багатоповерхівці в мікрорайоні «Лісовий» (колишній Луначарський). Малюнки на стінах будівель додають місту родзинки, роблять життя у ньому яскравішим та допомагають містянам долати сірість буднів. Такі вуличні картини називають муралами, і вони, як то кажуть, є живим втіленням ідеї: мистецтво – у маси. Вуличний художник львів’янин Тарас Довголюк з командою колег створили три мурали у Каневі. За його словами, їх до Канева запросила місцева громадська організація, яка виграла спеціальний грант на створення настінних картин у місті.
Прикордонники врятували двох лелек із крижаного полону. Тепер пернатих було передано бо черкаського зоопарку. Варто зазначити, що військові помітили двох лелек, яким забракло сил відлетіти у вирій. Птахи були слабкими, але людей не боялися. Наразі для них знайшли нову домівку.
Учасник АТО Максим Науменко отримає квартиру в Черкасах за адресою бульвар Шевченка, 345. За відповідне рішення проголосували на засіданні виконавчого комітету. Однокімнатна квартира, загальною площею 30 кв.м., до цього часу перебувала в оренді. Наразі Максим Науменко продовжує проходити службу в зоні АТО.
Президент України Петро Порошенко підписав Указ, яким присвоїв звання «Мати-героїня» 1 072 українським жінкам. З Черкаської області керівник держави нагородив 21 жінку. Звання «Мати-героїня» присвоєно багатодітним матерям, які створили відповідні умови для всебічного розвитку дітей та виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей.
Дівчина із Канева, яка стала учасницею проекту “Супермодель по-українськи”, Даша Майстренко знялася в головній ролі у кліпі Вадима Олійника “Остановись”. Перед початком співпраці співак особисто зустрівся із канівчанкою, щоб поговорити. Перед зйомкою Даша Майстренко ознайомилася із сценарієм, але відразу не погодилася так, як із образом головної героїні не змогла себе проасоціювати. Але згодом зважилася і провела на знімальному майданчину майже добу.
Черкащанам дозволили платити за тепло у декілька етапів. Уряд надав можливість українським сім’ям, які не підпадають під дію житлової субсидії, сплачувати рахунки за теплопостачання рівними частинами протягом року. Тобто у споживачів буде можливість в опалювальний період сплачувати лише 50% вартості спожитих послуг, решту - 50% рахунку - доплатити у літній період.
Черкащанка Алла Власова щодня виходить до центрального ринку в Черкасах, щоб допомогти бездомним котам і собакам. Вона шукає для них господарів. Нині вдома в Алли 7 кошенят і 17 песиків.
Імбир з медом, сало в тубах, білизна, маскувальні сітки та в'язані рукавиці – черкаські пенсіонери уже третій рік забезпечують вояків на передовій необхідними речами та харчами. Зазвичай волонтерки виконують замовлення самих військових. Кожного ранку близько 20 пенсіонерів йдеть до Центру допомоги українським захисникам, який облаштований у офісі Дніпровського комітету самоорганізації. Також окремі черкащани допомагають військовим, працюючи вдома.
Вперше в історії України цивільному кораблю присвоєне ім’я прикордонника – теплохід "Ігор Момот", який досі носив назву «Дніпропетровськ», після ретельного капремонту на Кілійському суднобудівельно-судноремонтному заводі, 7 грудня урочисто спущений на воду. «Прописка» корабля – Ізмаїл, місто, у якому генерал-майор ДПСУ Ігор Момот служив до призначення начальником Навчального центру Держприкордонслужби в Оршанці під Черкасами (до речі, нині він теж носить ім’я Ігоря Момота). Вже з Черкас, Ігор Момот відправився у зону АТО на чолі мотоманевреної групи – і загинув 11 липня 2014 року під час обстрілу з російських реактивних установок залпового вогню.
Вихованки черкаського танцювального колективу "Вікторія" зайняли перші місця на Фестивалі вуличного танцю "Life in dance". Варто заначити, що юні черкащанки змагалися із 4-ма тисячами учасників з різних куточків України. Та попри це їм вдалося вибороти призові місця. Переможцями змагань у танцювальних стилях стали Сухенко Вікторія ("джаз-фанк юніори") та Яремчук Дарина ("диско юніори, диско-слоу юніори та дорослі"), а Кузьменко Анна визнана срібною призеркою у стилях "диско" та "диско-слоу". У перших лігах переможцями стали Бойко Ірина та Безсмертна Вікторія.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter