Позитивні новини із Черкаської області: коли навколо є і перемоги
Реклама
Редакція видання Zmi.ck.ua продовжує рубрику, присвячену виключно позитивним новинам Черкас та області.
Давайте уважно подивимося навкруги і зрозуміємо, що навколо не лише #zrada.
Завдяки небайдужим людям син черкаської художниці Тетяни Черевань переміг страшну хворобу. Кошти, виручені з продажу благодійного календаря на 2016 рік, допомогли Михайлику одужати. Тепер сім’я Тетяни здорова та щаслива. Сама ж художниця продовжує успішно займатися творчістю.
Натомість сім’я Олександра Луговського знайшла свій рецепт щастя. Черкащани об’їздили Європу на власному будинку на колесах. Караванери побували в Польщі, Чехії та Німеччині. Європейські кемпінги приємно вразили черкасців, а незвичайні подорожі подарували безліч яскравих вражень.
Черкащанка Олена Кудряшова знає як зробити "стилягою" власного собаку. Жінка одягає песиків по всій Україні і навіть за кордоном. Вона власноруч навчилася шити одяг для тварин, який, схоже, до смаку не лише господарям, а й самим домашнім улюбленцям. Для чотирилапих пані Олена шиє комбінезончики, суконьки, кофтинки та шапочки. Одягаються в черкащанки навіть зіркові клієнти, наприклад, актор серіалу "Коли ми вдома" чихуахуа Такі (сценічне – Лео).
А от черкаська активістка Анна Харченко майже 1,5 роки боролася за право на навчання в університеті Вестерн Мічіган. Тепер 2 роки вона навчатиметься на магістратурі факультету практичної психології. Розповідає, що роздумувати про другу вищу освіту почала ще 2 роки тому, коли в Україні почалася низка бойових дій. Перш за все подумала про США, адже американські психологи мають величезний досвід у реабілітації військових і не тільки. Після навчання Анна обов’язково планує повернутися в Україну.
Юна черкащанка Діана Мусієнко має незвичайну мрію: стати хіміком у галузі фармакології, створити ліки від усіх хвороб та отримати Нобелівську премію. Окрім того, черкащанка-вундеркінд підтримує бійців АТО, пише листи на фронт та дуже сподівається на те, що війна невдовзі закінчиться.
У Черкасах 80-річний художник Іван Сердюк представив ювілейну виставку робіт із соломи під назвою "Шануймося, українці!". За допомогою природного матеріалу митець відтворює картини народного життя. Зокрема, він зображає побут українців, обряди та звичаї, ілюструє твори українських письменників та створює образи Святих.
Ольга Пархомчук із Лисянки, що на Черкащині, створила у Берліні дитячий театр, в якому працювала режисером і актрисою. Ставила переважко дитячі спектаклі за мотивами популярних німецьких казок. А потім звернулася до казок свого дитинства. Костюми персонажам казок за її ескізами шили в рідній Лисянці.А віднедавна Ольга Пархомчук, закінчивши в Берліні університет, стала викладати німцям історію.
Черкаські IT-шники створили мобільний додаток для спілкування. "Radius Messenger" – це додаток для швидкого обміну повідомленнями між користувачами в особистих та групових чатах. У додатку також передбачена можливість групового спілкування людей, які перебувають у певному місці – публічний чат із прив'язкою до фізичних координат, у яких розташована певна локація (ресторан, кафе, парк). Усі охочі можуть безкоштовно завантажити "Radius Messenger" в Google Play та App Store.
Новий силовий рекорд України встановили на Черкащині. Під час свята пам’яті Івана Піддубного в селі Красенівка киянин Микола Ткачук 172 рази підняв гирю вагою 32 кг в поштовху циклом за 10 хвилин. Національний рекорд чоловік присвятив пам’яті Івана Піддубного.
Тим часом учасники всеукраїнського велопробігу дісталися до Умані. Їхній шлях почався у Львові. Велосипедисти та люди з вадами зору разом запланували подолати тисячу кілометрів і фінішувати в Одесі. Велоколона налічує понад 30 подорожуючих. Дехто їде на велосипеді в тандемі, а найвідважніші, хлопці з Харкова, які не повністю втратили зір, вирішили долати маршрут самотужки. Після Умані на велосипедистів чекає ще кілька сотень кілометрів емоцій і вражень та десятки цікавих людей на шляху до сонячної Одеси.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter