Продавчиня із села на Черкащині стала обличчям модного глянцю (ФОТО)
Реклама
У березні цього року журнал мод "Marie Claire Ukraine" вперше вийшов українською. На друкованій обкладинці – Віка Кудінова з села Майданецького, що розташоване в Черкаській області.
Про це повідомляють "Вісті Черкащини".
На фото жінка сидить на печі, застеленій теплим ліжником, у старій хаті-мазанці. У журналі ще є 13 фото сільської красуні. Автор фото – Стефан Лісовський, стиль від головної редакторки – Надії Шаповал, яка й відкрила героїню – просту жінку із села на Черкащині.
На обкладинці журналу жінка опинилась після того, як одного разу на полі зустріла разом із чоловіком незнайоміців, які йшли з фотоапаратом. Вони розпитували про трипільські поселення. Потім вони попросили Віку одягнути намисто та дозволити зробити кілька кадрів. Через декілька місяців жінка знову зустрілася з жінкою, що тоді приїжджала з фотоапаратом - Надією Шаповал - і та запропонувала їй стати обличчям глянцю – весняного випуску "Marie Claire Ukraine". Віка погодилася.
Віка працює продавчинею в сільському магазині. Каже, що робота їй до душі, власники магазину теж хороші люди.
"Відпрацювавши зміну в магазині, сіла на вечірній автобус і за декілька годин дісталася столиці. Мене зустріли, поселили в готелі. Прийшли ввечері дівчатка, зробили маску, покрили прозорим лаком нігті. Запитали розмір взуття – от і вся підготовка. Наступного дня раненько виїхали на місце фотосесії. Це була сторічна хата-мазанка на краю села по трасі Київ-Харків, за 200 км від Києва. У тій хаті була дуже велика піч, на якій можна було стояти у повен зріст, глиняна підлога, дерев’яна біла колона посеред кімнати і білий сволок на стелі. Надія Шаповал, редакторка, дуже хвилювалася за мене, аби я не злякалася камер. Але я приїхала, з усіма привіталася, і відразу налаштувалася на позитив", - розповідає жінка.
Додає, що гриму не було взагалі – лише на губи нанесли блиск та зробили зачіску. За весь день створили більше 50 луків.
"Змінювалися наряди – брендовий одяг від українських дизайнерів з архівних колекцій. Адже на меті було показати історію української моди. Мене просили передати на камеру різні емоції: суму, радості, очікування, закоханості. Здається, все вдалося. Помічник фотографа не повірив, що я вперше перед камерами", - каже вона.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter