Щоб бути ближче до природи, жінка переїхала з міста на березі моря до хутору в Черкаській області (ФОТО, ВІДЕО)
Реклама
Екопоселенка Тетяна Юрченко 16 років тому із міста на березі моря переїхала на хутір неподалік Чигирина, що на Черкащині. А все для того, щоб бути ближчою до природи.
Про це повідомляє "Суспільне: Черкаси".
Їхній будиночок, що звели разом із чоловіком самотужки, нагадує локацію для зйомок фільму: стеля з очерету, глиняні стіни і натуральне дерево. Телефонний зв'язок там ловить. А от Wi-Fi підключили лише пів року тому, через карантин, розповіла жінка.
Зайнялися господарством, і на "таке життя", тепер надихають й інших. Городина, що вирощують еко поселенці, відрізняється: замість картоплі – барбарис, кедр, жимолость.
"Це очиток чи заяча капуста. У них їстівні листочки. Зараз ми їх не використовуємо, але влітку додавали у коктейль. Їх також можна класти до салатів: дуже багато у них міститься вітамінів", – розповіла Тетяна.
Окрім цього на замовлення печуть екохліб. Пшеницю купують у друзів, які обробляють поля. А потім самостійно мелють.
Спочатку для хліба, за словами жінки, необхідно приготувати опару. Закваску має із натуральних дріжджів:
"Трішки солі, гірчиці, вона розпушує і таки пікантиний смак. Потім солод – він дає колір, запах і аромат. Далі соняшникова олія. Водички і перемішати. А ще пшеничне і житнє борошно. За смаком додати можна горішки, насіння або чорнослив. Тісто не вимішують, а ложкою доводять до стану густої сметани. Далі змащують форму, і в духову. Дві години хліб підійматиметься. Потім випікатимемо 50 хвилин за температури 50 градусів".
За словами Тетяни Юрченко, спочатку хліб пекли для себе, пригощали друзів, а сьогодні мають чимало клієнтів з інших регіонів України. Замовлення надсилають поштою.
Про переїзд із Одеси на хутір – жодного разу не пошкодували – говорить жінка. Тому що саме тут відчувається смак справжнього життя.
Фото - "Суспільне: Черкаси".
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter