В допомогу виробникам: будівництво багатофункціональних ангарів налагодив черкаський забудовник
Реклама
Універсальне рішення для будь-якої галузі промисловості. Черкаська проектно-будівельна компанія «Агропроект» запустила проектування та будівництво багатофункціональних ангарів із збірного залізобетону. Особливість спеціальної моделі ангарів – це висока якість, довговічність та швидкість монтажу.
Про це інформують на сторінці компанії у Facebook.
Спеціалісти компанії переконані, що завдяки своїй зручності та універсальності така модель користується найбільшим попитом серед виробників і бізнесу, особливо в умовах сьогодення, коли необхідно заощаджувати час та кошти.
Технологію будівництва пояснив директор компанії ПБК-«СтройТрейд» Олександр Походенко: "Ідею створення такого ангару ми запозичили ще з радянських часів, але модернізували і удосконалили. Металеві конструкції замінили на конструкції із збірного залізобетону. Так, ангар із збірного залізобетону складається із фундаментних стаканів, куди встановлюються напіврами – конструкції із збірного залізобетону, які мають форму, що нагадує хокейну ключку. Ширина ангару – 21 м, довжина може бути будь-якою, залежно від потреб замовника. Втім, за необхідності, можемо зібрати об’єкт і з інших залізобетонних конструкцій".
За словами Олександра Походенка, ангар належить до капітального будівництва. Один квадратний метр об’єкту коштує від 3000 гривень. У вартість входить виготовлення конструкцій із збірного залізобетону (фундаментні стакани, каркас залізобетонний, стінові панелі, плити перекриття) їх зборка/монтаж та утеплення стін. Визначення вартості фундаментів можливе після виконання геології ґрунту.
Будівельник наголосив, що компанія виконує весь комплекс робіт: від проектування, виготовлення конструкцій до зведення готового ангару, при цьому враховуючи індивідуальні потреби замовника.
"Ми можемо побудувати ангар з утепленням чи без, додатково оздоблений штукатуркою або фарбою, аби об’єкт отримав сучасний та естетичний вигляд. Компанія також виконує дослідження геології перед будівництвом фундаменту. Замовник може спільно з проектувальниками обговорити та обрати найбільш раціональний та економний варіант з урахуванням розташування та функцій будівлі, які вона виконуватиме",- зазначив Олександр Походенко.
До переваг об’єкту, який пропонує компанія, належить і можливість будівництва у холодну пору року. Після виготовлення усіх конструкцій із збірного залізобетону, ангар будується орієнтовно за один місяць.
Такі ангари можна використовувати для будь-яких потреб: зерносховища, овочесховища, тваринні комплекси, птахофабрики, гаражі, торгові комплекси, адміністративні будівлі, складські і виробничі приміщення, тощо.
Окремо слід сказати про матеріал. Збірний залізобетон, виготовлений спеціалістами проектно-будівельної компанії «Агропроект», не потребує додаткової обробки, захисту від корозії, вогнестійкий, та довговічний.
Втім, не лише такі ангари будує компанія. Загалом, підприємство працює за напрямком комерційного будівництва: ангари, склади, заводи, зерносховища. Так, спеціалісти реалізували понад 12 масштабних проектів національного значення. Спроектували та побудували шість насіннєвих заводів з переробки кукурудзи.
Тож, якщо аграрії, виробники будь-якої продукції чи інші замовники мають потребу у капітальному будівництві, то фахівці компанії допоможуть підібрати найбільш оптимальне рішення та виконають усі необхідні роботи під ключ.
З пропозиціями партнерства та співпраці, запитаннями та уточненнями звертайтесь за адресою: м. Черкаси, вул. Смілянська, 118. Телефон: 0686907264.
*рекламна інформація
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter