Як черкащанам підібрати пилосос для майстерні чи гаража
Реклама
Власники гаражів або домашніх майстерень зазвичай стикаються з питанням, як прибирати у такому приміщенні. Адже звичайні побутові пилососи не можуть впоратися з таким завданням. Вони просто не розраховані на прибирання металевої чи дерев’яної стружки та інших значних забруднень. Для цього існують спеціальні промислові пилососи.
Відмінність між господарським і будівельним пилососом
Загалом для підтримки чистоти у майстерні чи гаражі можна використовувати пилососи кількох типів. По-перше, це господарські пилососи. Вони відрізняються високою потужністю (від 1000 Вт), вертикальним корпусом на коліщатках, значним об’ємом пилозбірника ― зазвичай 10–15 л. Хоча можна також знайти компактний промисловий пилосос на 4–5 л. Такі господарські пилососи використовують у клінінгових компаніях, для прибирання приватних будинків, дач.
Якщо у майстерні регулярно накопичується велика кількість тирси, металевого пилу, то можна використати будівельний пилосос, який також часто називають промисловим. Він може випускатися у компактному ручному форматі з відносно невеликим пилозбірником. Така модель може оснащуватися акумулятором, щоб не залежати від електричних дротів.
Випускаються також і потужні будівельні пилососи. За конструкцією вони нагадують господарські ― вертикальне компонування корпусу, коліщати, шланг з трубою. Але відрізняються ще вищою потужністю та ще більшим об’ємом мішка. За допомогою таких пилососів можна збирати грубе будівельне сміття. Їх використовують у виробничих цехах, на будмайданчиках. Для невеличкої столярної майстерні чи гаражу їхня потужність може виявитися надлишковою.
Деякі особливості конструкції
Абсолютна більшість господарських пилососів можуть збирати вологу та інші рідини, грудки мокрої землі, з ними можна працювати на вологих поверхнях. У якості пилозбірника зазвичай використовується мішок, набагато рідше ― аквафільтр чи система циклон.
Частина господарських і будівельних пилососів мають на корпусі вбудовану розетку. Це зручно тим, що електроінструмент можна підключити до такої розетки, приєднати спеціальний патрубок (якщо він наявний) до пилососа та збирати стружку чи пил прямо у процесі роботи.
*новини партнерів
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter