Які обіцянки за рік у Черкасах так і не були виконані?
Реклама
У 2015 році черкаські владці нароздавали чимало обіцянок.
Міськими шляхами вже мали курсувати новенькі тролейбуси, театр після пожежі мали відновити, а із черкаського аеропорту можна їздити за кордон.
Однак це так і не було зреалізовано на практиці. Журналісти vikka.ua склали рейтинг найбільш амбіційних обіцянок, які так і не були втілені у життя.
Відбудований драмтеатр
Першого липня пожежа у Черкаському драмтеатрі ущент зруйнувала глядацьку залу та перекриття між поверхами. Після інциденту чиновники та політики один поперед одним поспішили робити заяви, що допоможуть у відновленні будівлі. Влада теж не скупилася в обіцянках віднайти кошти в обласному та державному резервних фондах. Та цього так і не сталося – перший сніг черкаський театр зустрів без покрівлі.
Завершено будівництво перинатального центру
Черкаський обласний перинатальний центр, який почали зводити ще за часів Тулуба, досі стоїть недобудований. Влада неодноразово обіцяла завершити будівництво, а цієї осені навіть з’явилася інформація, що бюджетний комітет схвалив зміни щодо розподілу коштів Державного фонду регіонального розвитку, згідно з якими Черкащина нарешті отримає понад 25 мільйонів гривень на завершення реконструкції медичного закладу. Однак роботи так і не розпочалися.
Із Черкас літаємо до Болгарії та Словенії
Ще влітку містянам анонсували рейси з аеропорту "Черкаси" до Болгарії. В адміністрації аеропорту хвалилися неабияким ажіотажем, однак, згодом порахувавши собівартість квитка на літак, вони відмовилися від такої економічно невигідної ідеї. Згодом на період новорічних свят говорили про можливість запуску рейсу у напрямку Словенії, проте знову ж таки фінансових ресурсів забракло.
Черкаси – декомунізовані
До 24 серпня у Черкасах мали демонтувати символи комуністичного тоталітарного режиму, замінивши їх на державну символіку України, та перейменувати 160 вулиць і провулків. З місією безповоротно розійтися з радянським тоталітарним минулим Черкаська міськрада так і не впоралася. Тепер цим питанням опікуватиметься новий міський голова. Якщо ж і він не вкладеться у тримісячний термін, естафету декомунізації перейме голова облдержадміністрації.
Вісім нових "рогатих" уже на дорогах
На своїй першій прес-конференції новообраний міський голова поквапився повідомити, що вісім новеньких тролейбусів, які обійшлися бюджету міста у 35 мільйонів гривень, виїдуть на дороги міста уже наприкінці цього року. Однак, як згодом виявилося, на те, щоб привезти їх із луцького заводу та зробити обкатку, потрібно значно більше часу.
Створено музей археології
Кілька років поспіль у Черкасах дискутують стосовно створення археологічного музею. Для нього вже давно зібрав гідну колекцію знахідок відомий археолог Михайло Сиволап. Втомившись ходити по зачарованому колу, археолог звернувся до новообраного міського голови Анатолія Бондаренка. Того ж дня з’явилася інформація, що очільник міста дав добро на такий музей.
Проблему утилізації біологічних відходів у місті вирішено
Запуск роботи муфельної печі, яка покликана утилізувати біологічні відходи з усього міста, анонсували ще у лютому, однак досі оформлюють необхідну документацію. Раніше такі відходи звозили на спеціальний полігон. Коли ж його заповнили, виникла потреба переходу на більш цивілізований спосіб утилізації.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter