За півроку з черкаської міліції пішло 150 працівників
Реклама
Низькі зарплати - одна з основних причин масового звільнення працівників правоохоронних органів, ишуть Вечірні Черкаси.
– Я регулярно ходжу на засідання кадрової комісії УМВС. Останніх три засідання іде масове звільнення працівників. По 20-25 людей звільняються за раз. Причина – низька заробітна плата. Щоб ви собі уявляли, зарплата старшого прапорщика – 1800 грн., майор отримує – 2400 гривень. Люди звільняються пачками. Дуже багато незаповнених вакансій, які зараз планують заповнювати випускниками ВУЗів, які приходять і їх рівень досить сумнівний. Тож якісний склад міліції в нашій області бажає кращого. Нам треба подумати, що ми можемо у свою чергу запропонувати. Можливо, організувати загони самооборони абощо, – звернувся до Громадської ради при УМВС України в Черкаській області Сергій Сухін.
На додачу сьогодні до люстрації підготовлено перелік із 60 слідчих райвідділів міліції нашої області. Його вже подано до міністерства і очевидно – частину цих працівників звільнять у результаті люстрації.
– Усі справи, які сьогодні є в області та місті, призупинені, їх ніхто не розглядає. Якщо цих людей звільнять, то ці справи просто завмруть, – резюмував член громадської ради Сергій Марченко.
– Життя подорожчало в рази і це очевидно для всіх. То тих 2-2,5 тисячі гривень, за які раніше ще міг прожити міліціонер, сьогодні стали мізером. Велика кількість наших працівників винаймають квартири. Мають малих дітей. Приходить час, коли дружина йде у декретну відпуску і питає чоловіка: «А за що ми будемо жити», – тому не важко зрозуміти, чому наші співробітники приймають рішення – звільнитися, – прокоментував кадрову плинність заступник начальника управління кадрового забезпечення УМВС України в Черкаській області Руслан Горяченко. – Ми кожного працівника пропускаємо через кадрову комісію, намагаємося зрозуміти, чому він звільняється, шукаємо можливість залишити його в правоохоронних органах. Але в 95% випадків люди, які вже прийняли рішення звільнитися, – наполягають на своєму.
Руслан Горяченко запевняє – мають не так вже й багато вакантних посад, адже Черкаська область – друга в Україні за укомплектованістю.
- Випускники ВУЗів цього місяця займуть наші вакансії остаточно. Ми чекаємо, що їх буде близько 40. Можливо, буде проблема з укомплектуванням сержантських посад – міліціонерів патрульної служби. Ми всі віримо, що скоро приймуть закон України про міліцію, і ми отримаємо позитивні зрушення, чекаємо й на збільшення зарплат, – ділиться планами посадовець.
Довідка: За півроку в УМВС України Черкаської області звільнилося 150 працівників. У 2013 році за цей же період рішення про звільнення прийняло 90 працівників. Усього в УМВС області працює близько 3 тисяч співробітників. Налічується близько 200 вакансій.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter