На Черкащині з’явились незвичайні автобусні зупинки (ФОТО)
Реклама
Подружжя з Умані перетворює зупинки громадського транспорту на яскраві хатинки.
Про це повідомляє 04744.info.
Авторами цього кольорового та затишного дива виявилась сімейна пара з Умані – Ольга та Ігор, які є засновниками творчої студії «Кольоровий психоз».
«Закінчивши художню освіту у Київському національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, Оля прагнула й надалі займатись улюбленою справою – художнім розписом, – розповідає чоловік Ігор. – Хоч я за освітою взагалі агроном, проте вирішив підтримати дружину у всьому, до того ж Оля вважає, що кожну людину можна всьому навчити».
Художньо-декоративним розписом сімейна пара займається вже близько трьох років. Подружжя декорує все, на чому можна малювати – від фасаду, будинків, інтер’єру, офісних приміщень до меблів, стін і стель. А також розписують різні поверхні, такі як штукатурка, плитка, метал та дерево. На сьогоднішній день роботи творчого тандему красуються здебільшого у Київській та Черкаській областях. До того, як почали втілювати авторські мрії в парі, художниця Оля розмалювала інтер’єр кількох київських розважальних закладів власноруч.
«Зазвичай художньо-декоративний розпис є актуальним для тих, хто робить ремонт, - розповідає Ігор. – Люди хочуть якось неординарно прикрасити свій інтер’єр, тому і запрошують нас. Для нас кожне замовлення є цікавим експериментом, результат якого всіх приємно вражає. Це неймовірно надихає на створення нових проектів».
Уманська сім’я зазвичай свої завдання розподіляє на двох. Чоловік виконує технічну роботу, а саме - підготовлює основи для нанесення фарби, а дружина, переймаючи естафету, наносить зображення.
На питання, чи були за весь творчий період якісь неординарні замовлення, відповідають, що найбільше запам’яталось розмальовування трьох автобусних зупинок між селами Лисянського району – Жаданка і Тихонівка.
«Було, м’яко кажучи, незвично, бо всі звикли, що художники працюють в комфортних умовах, наносячи малюнок на чисте та рівне полотно, а вийшло так, що навколо цих зупинок була купа бруду та сміття. Банки з-під алкоголю доводилось мало не щодня прибирати. Проте результат нашої клопіткої роботи ще раз доводить той факт, що з усього можна створити красу. За терміном виконання це було також найдовшим замовленням. Роботу над оздобленням зупинок ми з Олею розпочали у вересні, одягнені у шорти та майки, а закінчили в жовтні в рукавицях», - резюмує Ігор.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter