Реклама
Реклама
12.06.19 09:04

Ставка на молодість і професійність: хто увійшов в першу десятку “Української стратегії Гройсмана”


Реклама
Ставка на молодість і професійність:  хто увійшов в першу десятку “Української стратегії Гройсмана”

 

Минулого тижня Володимир Гройсман представив свою команду, з якою він йде до Парламенту. В неї увійшли люди здатні розуміти проблеми України та вирішувати їх, не допускаючи повторного виникнення. Це молоді обличчя української політики, які відповідають суспільному запиту на результат і здатні продовжити реформи та захистити досягнення країни.

Володимир Гройсман наголосив, що йде в Раду не знову, а вперше - вперше з командою, яку він сформував. “Люди хочуть від політиків результату. Люди серцем і розумом мають відчути, на що ми здатні. А ми реально здатні змінювати країну на краще. Усе, що ми обіцяємо у своїй програмі, ми зможемо зробити”, - заявив він на ТРК “Україна”

ПРОГРЕСИВНІСТЬ І МОЛОДІСТЬ

Багато молодих облич - це те, що привертає увагу в першу чергу при погляді на команду Гройсмана, наймолодшому члену якої 35 років. При цьому кожен з них вже має за плечима досвід роботи на благо країни, реальний результат, який відчули на собі мільйони українців.

Лідер нової партії, Володимир Гройсман, в свої 41 років вже став відомим як наймолодший український політик, який досяг успіху у місцевому самоврядуванні на посаді Вінницького міського голови, здобув високий рівень довіри і підтримки в парламенті, в якості наймолодшого в історії спікера Ради та Уряді, ставши наймолодшим Прем’єр-міністром України.

Його досвід, здатність працювати на результат і його команда, яка відчуває відповідальність за країну - запорука позитивних змін в країні.

“Українська стратегія Гройсмана” йде на вибори самостійно, не обєднуючись зі старими політичними фігурами.

“Я вирішив, що не хочу бути гравцем чужої збірної, не хочу і далі долати перепони, що уповільнюють зміни, які потрібні людям, - пояснює Гройсман. - “Тому вирішив сформувати власну команду "Українська стратегія", яка знає, як зробити швидкі зміни, знає, у чому проблеми і як їх вирішити, щоб вони більше не виникали. Команда, що вміє приймати рішення і втілювати їх і добре розуміти всі виклики, що перед нею стоять”.

 

КОМАНДА УСПІШНИХ ЗМІН

В першу десятку “Української стратегії Гройсмана” увійшли лідери найуспішніших змін в країні у сферах економіки, юстиції, освіти, врядування, культури, фінансів, медицини. Ті, хто впроваджував разом із прем'єром системні зміни, тепер разом із ним ідуть до парламенту, щоб продовжувати їх.

Лілія Гриневич, перша жінка – міністр освіти за часів незалежної України, яка змінила філософію шкільного навчання в бік компетентності і обізнаності учня із сучасним світом.

Олександр Саєнко, міністр Кабінету міністрів України - наймолодший міністр в Уряді, який став ідеологом і лідером реформи державної служби, приватизації та введення принципів корпоративного управління на держпідприємствах.

Євген Нищук, міністр культури України, який самовіддано відроджує українське кіно, розвиває сучасну українську книжку, просуває культуру, мистецтво, традиції України у світі.

Павло Петренко, міністр юстиції України, який ініціював відкриття і створення нових реєстрів даних та розбудовує мережу центрів безоплатної правової допомоги громадянам.

Сергій Марченко, співавтор змін до Бюджетного та Податкового кодексів, які збільшили фінансову спроможність і самостійність громад, та автор системи «гроші ходять за пацієнтом», яка дозволила реформувати оплату медичних послуг в Україні, фінансуючи потреби пацієнтів, а не лікарняні стіни чи ліжка.

Павло Яблонський, секретар у міськраді Вінниці, місті, яке з 2015 року входить до трійки кращих міст в Україні.

Віктор Єленський, народний депутат України - один з найбільш ефективних парламентарів з усіх працюючих у Верховній Раді.

Еміне Джапарова, перша заступниця міністра інформаційної політики, кримська татарка, яка представляє та виборює позиції України та інтереси українського і кримськотатарського народу на міжнародній арені.

Андрій Тетерук, народний депутат України, який служив добровольцем на фронті та став командиром батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець».

Що спонукало цих успішних реформаторів, які мають візію, досвід, і головне – потужне бажання зробити Україну не просто місцем на карті,  приєднатися до команди Володимира Гройсмана?  Під словами Олександра Саєнка, могли б підписатися кожен з першої десятки: “Для мене важливо, щоб ці реформи не зупинялися, тому я став частиною команди «Української стратегії Гройсмана». Сьогодні ми йдемо за довірою до людей, для того щоб робити Україну європейською, сильною, ефективною державою».

ЧІТКЕ БАЧЕННЯ МАЙБУТНЬОГО

Програма “Української стратегії Гройсмана” має на меті забезпечення незворотності розпочатих змін в країні та їх прискорення. Люди повинні якомога швидше відчути на собі результат реформ, головним пріоритетом яких є передача повноважень і ресурсів на місця, поліпшення якості життя людей в кожній громаді та розбудова справжнього середнього класу. Його представниками мають відчути себе лікар, підприємець, український вчитель, кваліфікований працівник, фермер – люди праці, які формують сьогодення і майбутнє країни.

Українці заслуговують на достойні зарплати, на найвищу підтримку і якісні дії влади. Україна - це не просто місце на карті, а 45 млн людей з можливостями, забепечити реалізацію яких є пріоритетом команди Гройсмана.

“Ми точно знаємо,  як потрібно робити ці зміни”, - заявив лідер “Української стратегії Гройсмана.” - “Ми знаємо, що таке відповідальна політика. Я хочу стати спільно зі своєю командою успіхом українців. Нашим спільним успіхом. Я переконаний, що людям, які висловлять нам вотум довіри, не буде соромно за нашу роботу”

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter

Останні новини

26 квітня 2024
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
20:06
На Черкащині товариство, яке завищило ціну за електроенергію, сплатить понад 160 тисяч до бюджету
19:07
В ОВА повідомили останні дані щодо ліквідації наслідків ракетного удару по Смілі
18:14
На Уманщині може бути чутно вибухи 
17:06
Вічна пам'ять: на Черкащині попрощаються із військовим
15:58
На Черкащині розпочали обстеження місць відпочинку до купального сезону
15:36
Для черкаських захисників облаштували каплицю
14:58
У Черкасах виявили пошкоджене авто, водій якого мав із собою наркотики
14:20
Впав разом із пасажиром: на Черкащині мотоцикліст намагався втекти від поліцейських (ВІДЕО)
13:59
“Всі борги реструктуризуються. Головне, щоб споживач мав намір оплатити”, – "Черкасиенергозбут" про боржників за електрику
13:51
У Черкасах вшанували пам'ять загиблих під час аварії на Чорнобильській АЕС
13:27
На Черкащині триває загроза підтоплення деяких населених пунктів
12:30
На Черкаській ТЕЦ стартувала підготовка до осінньо-зимового сезону
12:02
Захисника зі Сміли відзначили посмертно нагородою
11:27
У одній із черкаських шкіл відкрили меморіальні дошки загиблим воїнам
11:02
У черкаському ЦНАПі можна обміняти посвідчення водія 
10:42
У Черкасах знеструмлена низка будинків
09:49
У Черкасах вандали вирвали з кріпленням лавку
09:33
На Черкащині підтопило понад 500 гектарів території (ВІДЕО)
08:46
У Черкасах не стало відомого тренера з боксу
25 квітня 2024
20:17
У Черкаській області зводять укріплювальні дамби
19:13
В Умані чоловік намагався незаконно продати зброю
18:10
Пропонував 400 доларів: у Черкасах нетверезий водій намагався дати хабаря поліцейським