12.06.19 09:04

Ставка на молодість і професійність: хто увійшов в першу десятку “Української стратегії Гройсмана”


Ставка на молодість і професійність:  хто увійшов в першу десятку “Української стратегії Гройсмана”

 

Минулого тижня Володимир Гройсман представив свою команду, з якою він йде до Парламенту. В неї увійшли люди здатні розуміти проблеми України та вирішувати їх, не допускаючи повторного виникнення. Це молоді обличчя української політики, які відповідають суспільному запиту на результат і здатні продовжити реформи та захистити досягнення країни.

Володимир Гройсман наголосив, що йде в Раду не знову, а вперше - вперше з командою, яку він сформував. “Люди хочуть від політиків результату. Люди серцем і розумом мають відчути, на що ми здатні. А ми реально здатні змінювати країну на краще. Усе, що ми обіцяємо у своїй програмі, ми зможемо зробити”, - заявив він на ТРК “Україна”

ПРОГРЕСИВНІСТЬ І МОЛОДІСТЬ

Багато молодих облич - це те, що привертає увагу в першу чергу при погляді на команду Гройсмана, наймолодшому члену якої 35 років. При цьому кожен з них вже має за плечима досвід роботи на благо країни, реальний результат, який відчули на собі мільйони українців.

Лідер нової партії, Володимир Гройсман, в свої 41 років вже став відомим як наймолодший український політик, який досяг успіху у місцевому самоврядуванні на посаді Вінницького міського голови, здобув високий рівень довіри і підтримки в парламенті, в якості наймолодшого в історії спікера Ради та Уряді, ставши наймолодшим Прем’єр-міністром України.

Його досвід, здатність працювати на результат і його команда, яка відчуває відповідальність за країну - запорука позитивних змін в країні.

“Українська стратегія Гройсмана” йде на вибори самостійно, не обєднуючись зі старими політичними фігурами.

“Я вирішив, що не хочу бути гравцем чужої збірної, не хочу і далі долати перепони, що уповільнюють зміни, які потрібні людям, - пояснює Гройсман. - “Тому вирішив сформувати власну команду "Українська стратегія", яка знає, як зробити швидкі зміни, знає, у чому проблеми і як їх вирішити, щоб вони більше не виникали. Команда, що вміє приймати рішення і втілювати їх і добре розуміти всі виклики, що перед нею стоять”.

 

КОМАНДА УСПІШНИХ ЗМІН

В першу десятку “Української стратегії Гройсмана” увійшли лідери найуспішніших змін в країні у сферах економіки, юстиції, освіти, врядування, культури, фінансів, медицини. Ті, хто впроваджував разом із прем'єром системні зміни, тепер разом із ним ідуть до парламенту, щоб продовжувати їх.

Лілія Гриневич, перша жінка – міністр освіти за часів незалежної України, яка змінила філософію шкільного навчання в бік компетентності і обізнаності учня із сучасним світом.

Олександр Саєнко, міністр Кабінету міністрів України - наймолодший міністр в Уряді, який став ідеологом і лідером реформи державної служби, приватизації та введення принципів корпоративного управління на держпідприємствах.

Євген Нищук, міністр культури України, який самовіддано відроджує українське кіно, розвиває сучасну українську книжку, просуває культуру, мистецтво, традиції України у світі.

Павло Петренко, міністр юстиції України, який ініціював відкриття і створення нових реєстрів даних та розбудовує мережу центрів безоплатної правової допомоги громадянам.

Сергій Марченко, співавтор змін до Бюджетного та Податкового кодексів, які збільшили фінансову спроможність і самостійність громад, та автор системи «гроші ходять за пацієнтом», яка дозволила реформувати оплату медичних послуг в Україні, фінансуючи потреби пацієнтів, а не лікарняні стіни чи ліжка.

Павло Яблонський, секретар у міськраді Вінниці, місті, яке з 2015 року входить до трійки кращих міст в Україні.

Віктор Єленський, народний депутат України - один з найбільш ефективних парламентарів з усіх працюючих у Верховній Раді.

Еміне Джапарова, перша заступниця міністра інформаційної політики, кримська татарка, яка представляє та виборює позиції України та інтереси українського і кримськотатарського народу на міжнародній арені.

Андрій Тетерук, народний депутат України, який служив добровольцем на фронті та став командиром батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Миротворець».

Що спонукало цих успішних реформаторів, які мають візію, досвід, і головне – потужне бажання зробити Україну не просто місцем на карті,  приєднатися до команди Володимира Гройсмана?  Під словами Олександра Саєнка, могли б підписатися кожен з першої десятки: “Для мене важливо, щоб ці реформи не зупинялися, тому я став частиною команди «Української стратегії Гройсмана». Сьогодні ми йдемо за довірою до людей, для того щоб робити Україну європейською, сильною, ефективною державою».

ЧІТКЕ БАЧЕННЯ МАЙБУТНЬОГО

Програма “Української стратегії Гройсмана” має на меті забезпечення незворотності розпочатих змін в країні та їх прискорення. Люди повинні якомога швидше відчути на собі результат реформ, головним пріоритетом яких є передача повноважень і ресурсів на місця, поліпшення якості життя людей в кожній громаді та розбудова справжнього середнього класу. Його представниками мають відчути себе лікар, підприємець, український вчитель, кваліфікований працівник, фермер – люди праці, які формують сьогодення і майбутнє країни.

Українці заслуговують на достойні зарплати, на найвищу підтримку і якісні дії влади. Україна - це не просто місце на карті, а 45 млн людей з можливостями, забепечити реалізацію яких є пріоритетом команди Гройсмана.

“Ми точно знаємо,  як потрібно робити ці зміни”, - заявив лідер “Української стратегії Гройсмана.” - “Ми знаємо, що таке відповідальна політика. Я хочу стати спільно зі своєю командою успіхом українців. Нашим спільним успіхом. Я переконаний, що людям, які висловлять нам вотум довіри, не буде соромно за нашу роботу”


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+EnterОстанні новини

23 серпня 2019
20:28
Жителі Черкас просять відкрити цілодобову аптеку в одному з районів міста
19:40
День незалежності України черкащани зустрінуть з ідеальною погодою
18:22
На Черкащині почали вирощувати посухостійкі дерева
17:33
У Черкаській області оголосили надзвичайний рвіень пожежної небезпеки
16:10
Найбільший герб України сплетуть в Умані на День Незалежності
16:06
Мер Черкас очолить боротьбу проти високих тарифів від управителя багатоповерхівок
15:10
У Черкасах відкрили справу на "креативного" власника похоронного бюро (ФОТО)
14:46
Бондаренко заявив, що не має стосунку до плитки, якою встеляють Черкаси
14:00
Стелу "Я люблю Черкаси" поки не встановлюватимуть: мер зупинив рішення
13:16
У Черкасах відзначили День прапора України (ФОТО)
12:40
Яма на ямі: у Геронимівці простестували через погані дороги (ВІДЕО)
12:07
Черкаські поліцейські вшанували пам’ять колег, які загинули під час виконання службових обов’язків
11:40
Бажані вихідні. Як у Черкасах відзначатимуть День незалежності
11:03
"Стоп, знято": які художні фільми створювали в Черкасах?
10:40
У міськраді розповіли, як триває підготовка до прибуття хасидів в Умань
10:10
На Черкащині браконьєр наловив риби на більш ніж 50 тисяч гривень
09:51
На Уманщині знайшли труп коня (ФОТО)
09:30
На Черкащині діти повернулися з дитячого табору в синцях: батьки підозрюють вихователя у знущаннях (ВІДЕО)
09:05
На яких вулицях у Черкасах сьогодні не буде світла
22 серпня 2019
20:52
“Обурені чи обдурені”: чому скандальний універмаг в центрі Черкас досі не реконструюють?
20:25
До уваги черкащан: президент внесе законопроект про відтермінування штрафів за нерозмитнені автомобілі
19:26
Черкащанам розповіли про погоду у вихідні
18:22
У Черкасах вандали зіпсували автомат доочистки питної води