20.06.19 09:59

“Українська стратегія Гройсмана” робить ставку на середній клас - людей праці, які вже зараз формують добробут держави


“Українська стратегія Гройсмана” робить ставку на середній клас -  людей праці, які вже зараз формують добробут держави

 

Український вчитель, лікар, фермер, підприємець, кожен український громадянин, хто бажає жити гідно - це той прошарок населення, розбудова і підтримка якого стала програмною засадою нової політичної сили Володимира Гройсмана.

Не думайте, що “середній клас” - це не про кожного з нас. Середній клас – це люди, які живуть гідно. Саме таких українців на думку лідера “Української стратегії Гройсмана” має бути більшість. «Для мене це не якісь багатії, які живуть у своєму світі, яких ми не бачимо. Середній клас, у моєму розумінні, - це український вчитель, український лікар, український фермер, український підприємець. Це ті люди, які формують основу нашої держави. І вони мають жити гідно», - заявив Володимир Гройсман.

 

НОВА ЯКІСТЬ ЖИТТЯ, А НЕ ПРОСТО БІЛЬШІ ЗАРПЛАТИ

Щоб створити справжній середній клас в Україні у Ради нового скликання є наступні 5 років, тому так важливо, щоб «Українська стратегія Гройсмана» - єдина партія, яка відкрито заявила, що розбудовуватиме і підтримуватиме справжній український середній клас - взяла участь у формуванні її нового складу.

Сформувати середній клас в Україні - не просто заклик. Це щоденна важка праця Уряду Гройсмана, спрямована на створення умов, які дозволять досягти гідного життя: отримувати якісну освіту, користуватися доступними сучасними послугами, мати достойну зарплату, бути впевненими в економічній стабільності країни, почуватися захищеними.

ПРОДОВЖЕННЯ РОБОТИ, ЩО ТРИВАЄ

Останні три роки Уряд закладав фундамент для формування середнього класу в Україні і реалізовував сценарій, який мав на меті дати кожному українцю можливість реалізувати себе і відчути, що країна змінюється на краще.

Політики-популісти можуть обіцяти виборцям будь-що, але в Кабміні розуміють, що не існує чарівної палички, яка б негайно створила гідні умови життя для людей по усій країні. Всі органи влади повинні працювати для цього важко, довго і злагоджено. Кабмін три роки поспіль робив і продовжує робити усе, що від нього залежить, щоб створити в країні якісну медицину і освіту, запровадити справедливі податки, гарантувати вільний від бюрократії та корупції бізнес-клімат - індикатори, що символізують стабільну зростаючу економіку.

Кожен міг побачити результати цієї роботи: ріст економіки за три роки прем’єрства Гройсмана склав 8,4%. Зростання ВВП позначилося на поліпшенні інвестиційного клімату. Відкрилося 3,6 тисяч нових підприємств, понад 1,3 трлн грн. інвестицій прийшли в економіку країни.

ВІДЧУТНІ РЕЗУЛЬТАТИ РЕФОРМ

Реформи, започатковані Урядом Гройсмана, торкнулися багатьох сфер життя країни. Їх результати відчули на собі всі: мінімальна зарплата в країні зросла втричі, середня – вдвічі.

Завдяки освітній реформі в 1,5-3 рази зросла середня зарплата вчителів, по усій країні триває переоснащення шкіл, змінюється підхід до шкільного навчання.

Триває медична реформа, в результаті якої вже зараз збільшилося фінансування первинної ланки медицини та в 2-3 рази зросли середні зарплати лікарів.

Тисячі підприємців можуть отримувати десятки державних послуг онлайн, без спілкування з чиновниками - результат запровадження електронного урядування.

Але чи не найбільш успішною з усіх реформ стала децентралізація.

Саме вона отримала найбільшу підтримку українців, які інтуїтивно відчули весь її потенціал. Громади беруть на себе більше відповідальності, а Кабмін підтримує їх фінансово. З початку реформи доходи місцевих бюджетів зросли в 3,7 разів, а державна підтримка регіонального розвитку зросла з 0,5 млрд грн у 2014 до 20,75 млрд грн у 2019 році.

«Українська стратегія Гройсмана» планує довести реформу до кінця і продовжить відстоювати інтереси громад в парламенті. 

СТАВКА НА ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ І ДОБРОБУТ ГРОМАДЯН

«Передати повноваження і ресурси на місця та створити в Україні справжній середній клас – вважаю це є запорукою успіху України», - заявив Володимир Гройсман.

Він зміг домогтися того, що понад 70% українців об'єдналися і створили фундамент для зародження середнього класу в Україні. Адже саме в громадах більше дбають про освіту, медицину, безпеку, дороги та благоустрій, вищі зарплати, за якими не доведеться їхати за кордон.

І так само Гройсман зможе здійснити кроки, необхідні для становлення середнього класу в Україні. В новому парламенті “Українська стратегія Гройсмана”  працюватиме над створенням умов для розвитку сильних громад і розвиненого середнього класу, бо саме вони є основою стабільності держави і належної якості життя для громадян.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+EnterОстанні новини

23 липня 2019
18:45
У центрі Черкас безкоштовно тестуватимуть на гепатит С
17:26
Жителі Черкас скаржаться на шум від цілодобового магазину
16:20
У Черкасах тимчасово не працює Апеляційний суд
15:40
Лісництво на Черкащині тепер прикрашає Ейфелева вежа (ФОТО, ВІДЕО)
15:00
Із замкненої квартири рятували маленьких черкащан
14:47
Неймовірна підтримка: Яценко став рекордсменом у кількості голосів серед мажоритарників
14:05
На одній із дільниць 198-ого округу Черкащини призначено перерахунок голосів
13:40
У Черкасах відбувся перегляд фільму під відкритим небом (ФОТО)
13:06
На окрузі 199 "Слуга Народу" Нагорняк обійшов двох чинних нардепів
12:50
Штормове попередження: на Черкащині очікуються грози, град і шквали
12:30
Чинний нардеп Рудик переміг представницю "Слуги Народу" на виборах по 198 округу
12:15
У середмісті Черкас охоронець погрожував чоловіку пістолетом
11:45
194 округ у Верховній Раді представлятиме ректорка черкаського вузу зі "Слуги Народу" Любов Шпак
11:32
Краєзнавець розповів, якими були Черкаси 65 років тому
11:14
На Черкащині оголосили надзвичайний рівень пожежної небезпеки
10:45
Черкащани вибороли "срібло" на чемпіонаті світу з футболу
10:35
У серпні черкащани матимуть додатковий вихідний
10:03
На перехресті у Черкасах збили чоловіка (ФОТО)
09:49
У Черкасах змонтували першу тактильну доріжку для людей із слабким зором
09:23
В одному з парків Черкас встановили шахові столи
09:12
На яких вулицях у Черкасах сьогодні не буде світла
22 липня 2019
20:32
На Черкащині від укусу бджоли помер чоловік
19:35
Діставайте парасольку: на Черкащині прогнозують дощі та грози