Бажані вихідні. Події у Черкасах, які не можна пропустити
Реклама
На цих вихідних на черкащан чекає тренінг "Ранкова мандала", чемпіонат міста зі скелелазіння, тематична зустріч з Сергієм Радченком на тему культури в Японії, тематична екскурсія, на якій розкажуть про унікальну колекцію листівок, родинний патріотичний квест "Герої, які єднають Україну", козацький квест "Пропала грамота", а також вистави та виставки.
3-4 лютого (впродовж вихідних)
На вихідних у СК "Манеж" (вул. Пастерівська, 102) відбудеться чемпіонат міста зі скелелазіння. Змагання проводяться у формі фестивалю.
Вид змагань – "боулдерінг": кожен учасник "чисто" (без використання невідмічених зацепів) проходить затверджені для змагань траси. Кількість спроб на кожній з трас обмежена, час проходження траси не обмежена. Траси заздалегідь промарковані суддівською колегією. При проходженні певної траси учаснику нараховується відповідна кількість балів. Зайняте в змаганнях місце визначається сумою набраних балів. Страховка учасника на трасі – гімнастична, здійснюється суддівською бригадою.
А 4 лютого на скелелазному стенді СК "Манеж" (початок змагань 10:00) пройде відкритий чемпіонат Черкаської області з техніки альпінізму "Кубок федерації 2018".
Змагання проводяться у вигляді лазіння по зв'язках з елементами техніки альпінізму. Кожна команда повинна пройти, затверджену для змагань трасу, згідно "Вимог" змагань.
У змаганнях беруть участь спортсмени Черкас і області, а також запрошені з інших міст і областей України.
Склад команди – 2 особи в окремих групах: чоловіки і жінки. Змішані команди входять в чоловічих команд.
У суботу та неділю в академічному театрі ляльок на маленьких черкащан чекає вистава "Чарівні сни".
Про те, чого не буває і ніколи не може бути… Якщо ви, звичайно, не спите…
Вартість - 30 грн. Початок - о 10.30.
Із 3 лютого до 12 березня в Черкаському обласному художньому музеї буде діяти персональна виставка Вікторії Собко "Віра, Надія, Любов".
На виставці Вікторія Собко (художник-дизайнер) представляє тридцять робіт, виконаних у авторській техніці. Сюжетна канва творів художниці – філософсько-релігійна. Ії роботи наповнені, духовністю, вірою, надією та любов’ю. В основу їх створення лягли роздуми автора над подіями, що відбуваються у нашій країні, над долею українського народу. Художниця зізнається, що ідея виставки зародилась на тлі невимовного болю і любові до України. Вікторія Собко закликає нас завжди мати у своєму серці віру, надію та любов.
Відкриття виставки відбудеться 3 лютого о 12.00.
З 1 до 25 лютого в Черкаському обласному художньому музеї діятиме ювілейна виставка черкаського художника Максима Гладька.
Максим Гладько – знаний у Черкасах представник реалістичної школи живопису ХХ ст., якого люблять і поважають студенти та колеги по пензлю. Це майстер, який однаково вміло зображає і натюрморти, і пейзажі, і портрети. Імпресіоністичне бачення світу дозволяє художнику працювати в прямому кольорі, малюючи з натури те, що бачить.
Водночас для майстра пензля важлива фактура мазка. За рахунок фактур, гри кольорів та шарів фарби Максим Гладько надає своїм роботам живого звучання, намагаючись вивести площинний простір картини на тривимірність зображення. Стилю Максима Гладька притаманні класичні техніки виконання у модерному звучанні. Світ природи і людей художник зображає такими, якими вони є у своїй первозданній сутності.
У ювілейній виставці художник демонструє поєднання життєвого досвіду, внутрішньої гармонії та спокою із різнобарв’ям кольорів на полотні – звідси й назва виставки "Кольори-вальори".
Відкриття виставки – 1 лютого о 16.00.
3 лютого
Суботу черкащани мають можливість розпочати із тренінгу "Ранкова мандала". Місце: "Кав'ярня" (вул. Байди Вишневецкого 19).
"За чашечкою запашної кави будемо говорити про жіночий ресурс, жіночу енергію і багату на нові емоції мандалу. Можна брати з собою діток, якщо вони люблять малювати!", - запрошують організатори.
Ціна - 50 грн + чашка чаю чи кави.
У Черкаському обласному художньому музеї в суботу о 14.00 відбудеться тематична зустріч з Сергієм Радченком, президентом Черкаського "Бітлз-Клубу", амбасадором музею "TheBeatlesStory" в Ліверпулі, одним із авторів нещодавно виданої книги "Прикасаясь к Вселенной TheBeatles". Він багато подорожує та має цінний досвід безпосереднього перебування в культурі, вивчення її обрядів та звичаїв. Мандруючи країною вранішнього сонця, Сергій Радченко відчув унікальність іншого коду культури, який хотів би розкрити через символіку кольору як історичну знакову систему.
Розмова піде про культурні особливості у сприйнятті кольорів різними народами, яку роль грає колір у розвитку дитини, як можна використовувати колір в арт-терапевтичних практиках.
"Запрошуємо взяти участь у зустрічі, на якій Сергій Радченко не лише поділиться своїми враженнями, а й розповість про японські виховні практики та чому ми можемо навчитися у японців. Репрезентативним матеріалом зустрічі є виставка "Японський стиль: кімоно та аксесуари" та зразки кольоро-терапії з історії та сучасності", - звертаються до черкащан організатори.
Модератор зустрічі: Пушонкова Оксана, вчений секретар музею.
Вартість – 10 грн. Довідкова інформація за тел. 33-46-81.
А в Черкаському обласному країзнавчому музеї у суботу з 14.00 до 15.00 відбудеться тематична екскурсія, на якій розкажуть про унікальну колекцію листівок.
Вперше в Черкасах створено виставку оригіналів та копій плакатів та агіток періоду ІІ Світової війни. Представлені агітаційні та пропагандистські матеріали різних сторін конфлікту: радянські, нацистські, карикатури Кукриніксів, листівки УПА та колаборантів.
На виставці використані матеріали з фондів Черкаського обласного краєзнавчого музею та приватної колекції черкаського колекціонера.
Автор - Денис Кулик.
Вартість: дорослі - 30 грн, студенти та пенсіонери - 20 грн, діти - 20 грн.
4 лютого
У неділю черкащан запрошують на дитячу опера "Коза-дереза", яка відбудеться о 12.00 у Центрі дитячої та юнацької творчості (вул. Смілянська, 33).
Опера "Коза-дереза" написана в 1888 році є музичною казкою. Лібрето опери створила українська письменниця Дніпрова Чайка на основі відомої народної казки про козу-дерезу.
"Діти люблять звірів, чують себе близькими до них, розмовляють з ними, розуміють їх, от тим-то й оповідання про звірів їм такі цікаві, особливо, коли ті звірі в казці ще й починають говорити, думати і поводитися, як люди" Іван Франко.
Черкаський художній музей запрошує у неділю о 12.00 та о 14.00 на родинний патріотичний квест "Герої, які єднають Україну". Ви отримаєте можливість поринути у мандрівку героїчним минулим України, перегорнути сторінки історії і мистецтва своєї країни. Квест відбудеться у меморіальних залах народного художника України Данила Нарбута. Команда переможців отримає заохочувальні призи від музею.
Вартість – 15 грн. Довідкова інформація за тел. 33-46-81.
А Черкаський обласний країзнавчий музей запрошує містян взяти участь у козацькому квесті "Пропала грамота". Початок - о 13.00.
В ігровій формі учасникам буде донесено цікаві факти про козацтво, а також під час квесту буде можливість перевірити наскільки жителі козацького краю знають про козаків. А ще від час квесту відбудеться конкурс козацького малюнка та різні цікаві вікторини. Проводить Сергій Ганницький.
Вартість: дорослі - 40 грн, діти - 20 грн.
А о 17.00 у неділю в Будинку культури ім. Івана Кулика (вул. Благовісна, 170) відбудеться вистава "Сватання на Гончарівці".
Найвідоміша і найулюбленіша музична комедія – переказана Григорієм Квіткою-Основ’яненком історія про відданість, самопожертву та справжнє незгасиме кохання.
Вартість - 30 грн. Телефони для довідок: каса: 36-07-21, адміністратор: 36-07-18.
Матеріал підготовлено за інформацією прес-служб Черкаського обласного краєзнавчого музею, Черкаського художнього музею, Черкаського академічного театру ляльок, а також сайту in.ck.ua.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter