12.10.18 13:42

Реклама

Черкаським депутатам "оголосили війну" через недофінансування ОСББ


Черкаським депутатам

 

У Черкаській міській раді зібралися голови ОСББ, аби обговорити кризову ситуацію, яка склалася через протистояння депутатів, внаслідок чого заблокований процес співфінансування ОСББ, а також, щоб визначити стратегію конкретних дій для вирішення проблеми.

Зауважимо, що на засідання ніхто із запрошених представників влади (міський голова, секретар міськради, керівники фракцій в міськраді) не з’явилися.

"Депутати на сесії не виділили одразу адекватну суму на те, щоб програма співфінансування працювала безперебійно. Депутати різних фракцій говорили: "Не турбуйтеся усе буде нормально, ми все зробимо вчасно". Врешті дотягнули до серпня, ухвалили рішення про виділення коштів, але внаслідок непорозуміння між двома депутатськими групами процес співфінансування у розмірі 15 мільйонів грн був одразу ж заблокований. На сьогодні 91 ОСББ є заручниками цієї ситуації", - сказав  голова громадської спілки "Черкаська асоціація ОСББ та ЖБК "НА ВАРТІ" Володимир Друмашко.

Голови ОСББ бідкаються, що підрядники не можуть завершити роботи, а дехто узяв кредит, розпочав роботи або ж уже й закінчив, тепер же не знає, як його виплачувати, адже влада не надає ніяких коштів.

Внаслідок призупинення процесу співфінансування ОСББ  не працюють 10 ліфтів, будуть призупинені і решта, у деяких багатоповерхівках не дороблена покрівля,  окрім цього, в будинках не можуть завершити роботи з утеплення.

"Наші будинки опинилися в такій ситуації, що буде зупинений процес утеплення. Ми не отримуємо комплексне утеплення. А це означає, що не будуть підписані акти і не буде відшкодування по даній програмі, і всі ці кошти муситимуть виплатити мешканці, які  їх не мають. Половина мешканців - субсидіанти, людям їжу немає за що купувати", - сказала голова ОСББ "Гагаріна 39", менеджер (управитель) будинків за адресою Гагаріна 49 та Гагаріна 71 Олена Міняйло.

ЧИТАЙТЕ: Черкащанка розповіла, як перетворила занедбану багатоповерхівку на комфортне житло

Зрештою опісля обговорення усі присутні одноголосно проголосували за чотири пропозиції  стосовно своїх подальших дій. Відповідно до них, було прийнято  резолюцію про вимогу до міської ради протягом тижня провести сесію. Окрім цього, присутні вирішили провести зустрічі з депутатами і скласти протоколи про наміри. Також розробити інформаційні бюлетені з роз’ясненням проблеми і зазначенням прізвищ, хто у цьому винен. Тож, у разі, якщо ситуація не зрушить з місця, голови ОСББ особисто вручать мешканцям будинків бюлетені та рекомендуватимуть не голосувати за депутатів, які не хочуть вирішувати проблеми жителів свого округу. Насамкінець голови ОСББ вирішили, що, якщо попередні кроки не подіють, вони прийдуть з мешканцями будинків до міської ради.

Читайте нас у Telegram-каналі. Там коротко і ясно.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter
#ОСББ #співфінансування #депутати Реклама

Останні новини

14 серпня 2026
Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал
20:06
Черкаська лікарня отримала нове реабілітаційне обладнання
19:03
Понад 500 дітей захворіли на гострі кишкові інфекції на Черкащині
18:16
Частину колишнього оборонного підприємства "Фотоприлад" у Черкасах продали на аукціоні: хто запропонував найбільшу суму
17:09
Прокуратура відкрила провадження через атаку російського БпЛА на багатоповерхівку в Смілі
16:58
На виїзді з Черкас у напрямку Золотоноші відремонтували стелу
16:22
Від майстрів до юних рекордсменів: як "Черкаські богатирі" будують команду майбутнього
15:08
Понад 5,4 млн грн збитків: на Черкащині розслідують справи про незаконний вилов
15:07
Черкаські патрульні супроводили до лікарні авто з жінкою, якій стало зле
13:53
Громада Черкас попрощалася із загиблим військовослужбовцем
13:42
У Смілі обстежили 26 квартир після нічної атаки: десятки вікон вибиті
12:50
Черкащанку судитимуть за збут амфетаміну та зберігання боєприпасів
12:18
У Смілі понад 40 жителів заявили про пошкодження майна після нічної атаки
11:31
Мав відстрочку, але опинився за 140 км від дому: на Черкащині перевірять дії працівників ТЦК
10:48
На Черкащині власники домашніх електростанцій можуть перейти на електронний документообіг
10:38
У Смілі розгорнули два штаби для допомоги мешканцям пошкодженого будинку
09:33
Після атаки БпЛА у Смілі загорілася 9-поверхівка: працювали 47 рятувальників
09:03
Ворожий БпЛА влучив у багатоповерхівку в Смілі: п'ятеро людей постраждали (ФОТО)
13 серпня 2026
18:06
Чотири гідроспоруди на Черкащині можуть визнати безхазяйними
17:17
На Черкащині перевірили умови проживання дітей-сиріт та виявили порушення
16:57
У Смілі вилучену в браконьєрів сітку передадуть захисникам
16:22
На Черкащині викрили наркоугруповання: вилучили понад 300 кущів конопель
15:51
Не надав перевагу під час повороту: у Черкасах сталася ДТП