У черкаському виші розпочалися вибори ректора
Реклама
Сьогодні у ЧДТУ з 9:00 до 15.00 проходять вибори ректора.
Про це повідомила керівник прес-служби ЧДТУ Ірина Коваль.
Для участі у виборах зареєстровано 594 особи. Для спостереження за порядком проведення виборів – 29 осіб. Серед них – 14 спостерігачів від 7-ми кандидатів на посаду ректора, 13 представників від 7-ми різних громадських організацій та двоє журналістів.
Нагадаємо, хто претендує на крісло ректора.
МИКОЛА БЕРЕЗАНЬ
57 років. Родом із села Іркліїв, Чорнобаївського району. Вищу освіту здобув у Полтавському інженерно-будівельному інституті за спеціальністю «Промислове і цивільне будівництво». З 1987 року працює доцентом в Черкаському державному технологічному університеті на кафедрі промислового і цивільного будівництва. Одружений і має двох дітей.
ОЛЕГ ГРИГОР
49 років. Нині перший проректор, виконувач обов’язків ректора ЧДТУ. У 1990 році закінчив механіко-технологічний факультет філіалу Київського політехнічного інституту за спеціальністю «Технологія машинобудування, металорізальні верстати та інструменти».
Із 1996 року працював старшим викладачем кафедри економіки та управління ЧДТУ. У 2004-му став доцентом цієї ж кафедри. Окрім наукової діяльності, він 3 роки працював технологом складського цеху Черкаського приладного заводу. Одружений і має доньку.
СЕРГІЙ ЗАБОЛОТНІЙ
43 роки. Нині проректор з науково-дослідної роботи та міжнародних зв’язків. Народився 6 червня 1973 року в Черкасах. Закінчив ЧДТУ за спеціальністю «радіоінженер». Пройшов шлях від асистента кафедри радіотехніки до доцента.
ТАМАРА КАЧАЛА
У травні 2014 року її обрали ректором університету. На цій посаді вона замінила Юрія Легу, колишнього депутата обласної ради від «Партії регіонів».
Через рік, у червні 2015 року, Міністерство освіти й науки достроково розірвало з нею контракт. Тодішній міністр освіти й науки Сергій Квіт звинуватив її у зловживаннях. Зокрема в тому, що іноземні студенти складали сесії, навіть не будучи в Україні.
Наприкінці липня Придніпровський районний суд у м. Черкаси поновив Тамару Качалу на посаді. Нині ж це рішення оскаржують в апеляційному суді.
Тамара Качала – єдиний кандидат, програму якої не опублікували на сайті і не вивісили в самому університеті. Напередодні дебатів між кандидатами Тамара Качала повідомила, що знімає свою кандидатуру з виборів, бо вважає їх незаконними, адже згідно з рішенням суду її мали б поновити на посаді.
ВАЛЕРІЙ КОЗЛОВСЬКИЙ
45 років. Нині він завідує кафедрою засобів захисту інформації в інституті інформаційно-діагностичних систем Київського Національного авіаційного університету. Закінчив Київське вище військове інженерне училище і має спеціальність «радіоінженер». Він член двох спеціалізованих вчених рад: Державного університету телекомунікацій та НТУУ «КПІ».
МАКСИМ МУСІЄНКО
40 років. Отримав освіту радіотехніка у Черкаському інженерно-технологічному інституті за спеціальністю «Радіотехніка». З 2001 року працював доцентом, з 2007 – професором на кафедрі КІТП (Комп'ютеризованих та інформаційних технологій у приладобудуванні) ЧДТУ. З вересня 2009 р. він працює у Чорноморському державному університеті імені Петра Могили в Миколаєві. Декан факультету комп’ютерних наук в цьому вузі.
На попередніх виборах ректора, що відбулися у травні-червні 2016 року, мав великі шанси стати ректором, адже у другому турі він набрав більше 45% голосів. Однак через те, що більше 20% бюлетенів зіпсували, результати виборів анулювали.
ВОЛОДИМИР ПАЛАГІН
Нині завідувач кафедри радіотехніки та інформаційно-телекомунікаційних систем ЧДТУ. Колишній декан факультету електронних технологій.
ВІТАЛІЙ СНИТЮК
49 років, родом із Волині. У 1991-1992 рр. працював інженером-програмістом Науково-дослідного інституту «Акорд», що у Черкасах. 1995 року працював асистентом, старшим викладачем кафедри обчислювальної техніки, доцентом кафедри комп’ютерних технологій ЧДТУ. У 2007 році був завідувачем кафедри інформаційних технологій проектування Черкаського державного технологічного університету.
З лютого 2014 р. − завідувач кафедри інтелектуальних та інформаційних систем факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть частину тексту і натисніть Ctrl+Enter